0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Menü Kapat

Antika İpek Halı Alan Yerler

Antika İpek Halı Alan Yerler

Antika ipek halı alan yerler olarak vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde ellerinizde bulunan ve satışını yapmak istediğiniz antika ipek halılarınızın satışlarını bizlere doğru değerlere yapabilirsiniz.

Halı, Türk kültüründe çok önemli yeri olan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle geçmiş dönemlerde halıların dokumaları işleminde el imkanlarının kullanılması ile daha kaliteli ürünlerin ortaya çıkması sağlanabilmiştir. Ülkemizde özellikle Bursa civarında elde edilen ipeklerin kullanıldıkları halıların yapılmaları Osmanlı dönemi öncesine kadar gitmektedir. Siz de elinizde bulunan antika ipek halıların satışlarını yapmak istiyorsanız bizlere gelebilirsiniz.

Antika İpek Halı Fiyatlandırılması

Antika ipek halıların fiyatlandırılması işleminde diğer antikalarda olduğu gibi özellikle hangi dönemlerden kaldıkları çok önemli olacaktır. Diğer bir önemli nokta ise kullanılan malzemelerin kaliteleri, bu güne kadar korunabilmiş olmaları ve aynı zamanda dokuma teknikleridir. Bu nedenle getirilen halıların fiyatlarında çok fazla değişkenlik yaşanabilmektedir. Ancak alanında uzman ekiplerimiz sayesinde fiyatlandırma işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Bizlere getirmiş olduğunuz antika ürünler gerçek fiyatlarının belirlenmeleri sayesinde satışları nedeniyle zarar etmemeniz sağlanmaktadır. Bu nedenle doğru fiyatlar almak için mutlaka bize gelmelisiniz.

Antika piyasasından oldukça önemli bir yeri olan halıların satışları çok fazla yapılmaktadır. Özellikle bize yapacağınız antika ipek halı satışı sayesinde antikalarınıza doğru fiyatları alabileceksiniz. Siz de antika denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan bizlere satış ve alışlarınız için mutlaka uğramalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button