0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Eski kalem alanlar dükkanına hoş geldiniz.

Birçok insan yıllar içinde hediye olarak lüks bir kalem alacak, devralacak veya alacak. Ancak, ne olursa olsun, bu değerli kalemlerin artık gerekli olmadığına inananlarınız için, o zaman bu kalemleri satabilir ve biraz daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Parker kalemleri satmak, Caran d’Ache kalemleri satmak, Mont Blanc kalemleri satmak,Mont Blanc kalem alanlar,antika kalem alanlar – ya da başka herhangi bir lüks kalem markası olsun – o zaman kalem satma konusundaki faydalı rehberimiz sizi doğru yola koymanıza yardımcı olacaktır.

Antika Kalem alanlar

Unutmayın kalem alanlar , lüks veya pahalı kalemler satmanın, ilk alış fiyatından tekrar çalışmaktan daha fazlası olduğunu unutmayın. Otomobil veya mücevher gibi diğer ürünler gibi, ikinci el kalemlerin değeri de önemli ölçüde düşebilir. Bu nedenle, satmaya çalışmadan önce kalemin modeli, markası ve malzemeleri hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmeye çalışmak önemlidir. Eğer kalem satmak istiyorsanız, yararlı makalelerimiz jargonu açıklamanın yanı sıra çeşitli seçeneklerinizi ortaya koyup değerlendirecektir.

Hangi kalemleri satmayı seçerseniz seçin, her zaman ürününüzle ilgili mümkün olduğunca fazla bilgiyle yaklaşın. Tükenmez kalem satışına gelince büyük bir sorun marka ve markadır.

Parker’dan Mont Blanc ve Caran d’Ache’a kadar her biri farklı prestij ve değere sahip birçok farklı kalem markası var. Kalemin modelinin yanı sıra sizinkileri de öğrenmeye çalışın. Bunun ötesinde, kalemin değeri, ne yapıldığına, durumuna ve bir Orijinallik Sertifikası olup olmadığına da bağlı olacaktır.

Açık Artırmada Satış Kalemleri

Pahalı kalemler, tasarımcı kalemleri veya antika veya vintage kalemler satmak istiyorsanız, açık artırma iyi bir seçenek olabilir.

Bir açık artırmada, insanlar kaleminiz için teklif verir ve en yüksek teklif kazanır. Tabii ki, tokmak düştüğünde, işte bu ve satış kesindir.

Bir açık artırma, kalemleri ve diğer değerli eşyaları satmanın çok heyecan verici bir yolu olabilir ve genellikle bir ürünün piyasa değerini alır, ancak bunların hepsi o gün kimin orada olduğuna bağlıdır. Boş bir müzayede evi, az sayıda – hatta hiçbir teklif yok – oysa, dolu bir ev, ihale çılgınlığı yaratabilir. Her iki durumda da, açık artırma şirketi ‘SATILAN’ diyene kadar bir satış garantisi yoktur.

Açık artırmada elde ettiğiniz fiyat ne kadar olursa olsun, kârınızın ücretlerle düşürüleceğini unutmayın. Bunlar oldukça yüksek olabilir ve katalog için fotoğrafçılık ücreti gibi şeyler içerebilir.

Hizmet Bölgeleri

Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beykoz
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button