23 Nisan 2019 Yazarı ufks77 Kapalı

Antika Mobilya Alanlar

Antika Mobilya Alanlar

Piyasaya aşina değilseniz antika mobilya satmak zor olabilir. Pek çok insan antika mobilyalarını – bazen birçok nesiller arasında – miras kalmış olabilir ve bu nedenle antika mobilyalara değer vermek ve satmak için seçeneklerin ne olduğunu bilmek zor olabilir.

Gerçekten de, sadece ‘antika mobilya satmak’ sayısız seçenek getirir ve gerçek alıcılar bulmak için sonuçları gözden geçirmek zor olabilir. Antika Satmak ve antika mobilya satmak isteyen insanlar tarafından sıkça sorulan genel sorular şunlardır: Hangi seçeneklere sahibim? Çevrimiçi mi yoksa çevrimdışı mı satmalıyım? Potansiyel alıcıların bilmesi gerekenler nelerdir?

İhtiyacınız olan her şeyi – ve daha fazlasını – size antika mobilyalarınızı hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde satabilirsiniz.

ANTİK MOBİLYA SATIŞIYOR ZAMAN NE YAPMALI

Antika mobilya alanlar,saat satmak, mücevher veya kalem satmaktan biraz farklıdır çünkü çok fazla değişken vardır. Tam olarak neye sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Orijinal bir makale mi? Ne zaman yapıldı? Kim tarafından?

Caddede antika mobilya satmak çok daha zor, çünkü yanınızda taşımayı zorlaştırıyor. Ayrıca, cadde satıcıları size gerçek değerinden daha azını teklif edebilirler çünkü daha sonra kâr etmek için satmaları gerekir.

Bununla birlikte, birçok insan için, alan boşaltmak için pratik bir ihtiyaç söz konusudur – antika mobilyalarınızı satmak istersiniz, çünkü ya çok büyük, kullanılmamış ya da bir İrade sonucu elde ettiniz ve sadece parasal değerini gerçekleştirmek istiyorsunuz.

Antika mobilyalara sahip olan anahtar, ne aldığınızı, ne kadar nadir olabileceğini anlamak ve belirli ürünlerinizde uzmanlaşmış satıcıları veya uzmanları bulmaktır. Bu şekilde, antika mobilyalarınız için en iyi fiyatları elde etmek için daha güçlü bir konumda olacaksınız, hangisini satmaya karar verirseniz verin.

ANTİK MOBİLYA SATIŞ NASIL

Her endüstride olduğu gibi, antika mobilya satmaya gelince masada bir dizi seçenek vardır. Bazıları basit ve kolaydır, diğerleri daha fazla çaba gerektirir. Uzman olmamanızdan yararlanmaya hazır alıcılar olabileceğini unutmayın; aksi takdirde hazırlıksız ‘antika mobilya satma’ oyunları oynamazsınız ve kaybedersiniz. Hatırlanması gereken noktalar:

  • Satıcınızla konuşun ve öğenizin açık pazarda ne kadar popüler olduğunu belirlemek için çevrimiçi siteleri ve açık artırma evlerini ziyaret edin. Sadece seçkin birkaç kişi için değerli olabilir. Eğer öyleyse, kim olduklarını bildiğinizden emin olun
  • Mümkünse, antika mobilyalarınızı bağımsız bir üçüncü tarafça değerlendirin. Bu, yararlanamayacağınızı bilen potansiyel alıcılara güven uyandıracak.
  • Antika mobilyalarınızı çevrimiçi olarak satıyorsanız, öğenin ayrıntılı resimlerini tüm açılardan, bulabileceğiniz üreticilerin işaretlerinin yanı sıra çizik veya kusurlardan yükleyin. Dürüstlük kesinlikle en iyi politikadır, özellikle nadir veya eşsiz bir parçaya sahip olabilirsiniz.

ANTİK MOBİLYA ALMAK İÇİN FARKLI YOL

Antika Mobilya Satış – Açık Artırma

Antika müzayedede Antika Mobilya satmak muhtemelen bunu yapmanın en popüler yoludur, ancak neler dahil olduğunu bildiğinizden emin olun. Öncelikle, antika mobilyaların satılmasıyla ilgili ücretler (listeler, komisyonlar, fotoğrafçılık vb.) Yüksek olabilir, bu nedenle sorumluluğunuzun ne olacağını bildiğinizden emin olun.

Açık artırma satışları genellikle gerçek piyasa değerlerini temsil eder, ancak fiyatlar, odada kimin bulunup bulunmadığına ve ürünlerinizin popülerliğine / nadirliğine bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.

Açık artırma ile, açık arttırmacı bunu bir anlamda söylediğinde fiyatlar kesindir, ‘antika mobilya satmak’ hedefiniz gerçekleşmiştir, ancak sonuçtan memnun değilseniz, çok az bir geri dönüş var.

Antika Mobilya Satış 

Rehin komisyoncularıyla antika mobilyaları tam olarak ‘satmıyorsunuz’, daha çok bir krediye karşı teminat olarak kullanmak gibi ancak antika mobilyalarınız için hala para sunacaklar. Çoğu insan için benzer lüks ürün satmak, bazı antika mobilya antika eşya ve klasik mobilya Geri almak isterseniz, ödünç aldığınız para miktarını, ayrıca geleneksel olarak yüksek faiz oranını ve genellikle ek ‘yönetici ücretlerini’ geri ödemek zorunda kalacağınızı unutmayın.

Antika Mobilya Alanlar Satış – Bayilerimiz

Yine, sahip olduğunuza bağlı olarak, yaş, durum ve popülerlik, antika satıcıları (genellikle bir ücret karşılığında) ürünlerinize değer verecektir. Onları sizden satın almayı da önerebilirler ancak kendi karlarını hesaba katmak zorunda olduklarını unutmayın, bu yüzden teklif umduğunuz kadar yüksek olmayabilir.

Antika Mobilya Satış – Eşler Arası Ticaret Siteleri

Burası ‘antika mobilya satma’ oyunlarının ciddileşmeye başlayabileceği yerdir.Antika Mobilya Alanlar Hiç kuşkusuz çok sayıda ‘lastik tekerleği’ atacaksınız, ancak gerçek bir satış söz konusu olduğunda, bir rezerv ayarladığınızdan ve sistemin tam olarak nasıl çalıştığını anladığınızdan emin olun. İnsanların değerli şeyler sattıkları veya mücevher ve benzeri şeyler sattıkları birçok eşler arası hizmette olduğu gibi, sağlanan güvenlik önerilerini dikkatlice inceleyin ve tanımadığınız kişilerden gelen ödemeleri çevreleyen sorunlara dikkat edin – ödeme yöntemleri gibi faktörlerin farkında olun, koleksiyonlar, teslimatlar ve iletişim.

Manchester’lı kuzular James Lamb tarafından kurulan tanınmış bir kabine yapım firmasıydı. Viktorya dönemi ortalarında başlayan bir Manchester’lı marangozdu. James Lamb, 1816’da doğdu, aile işine katıldı ve onu bir üst sınıf iç dekorasyon, dekorasyon ve mobilya şirketine dönüştürdü. Firmanın Castleford’da bir kabine yapım atölyesi ve ana galeri, Manchester’daki John Dalton Street’te üç katlı geniş mobilya showroom’ları ile satışta kalitelerini sergiledi.

Antika Mobilyacı

Firma, Londra 1862 Fuarı ve Paris 1867 Fuarı’nda uluslararası başarı kazanan madalyalara katılacaktı.
James Lamb 1903 yılında öldü, ölüm ilanı Dekoratif Sanatlar Dergisi ve İngiliz Dekoratörler dergisinde göründüğü yerde şöyle yazmıştı:
Adı, 1850-1885 yılları arasında yaptığı her şeyin en iyileriyle eşanlamlıydı ve Lancashire ve Yorkshire’daki yüksek sınıf mobilya üreticisi olarak herkesin üzerine yükseldi. 50 yıldaki adı, her iki endüstri sanatında da en iyisinin simgesiydi.
Charles Bevan, Bruce Talbert ve WJ Estall’in kalibreli ünlü tasarımcılarını işe aldılar ve özellikle sanat ve el sanatları mobilyalarıyla tanındılar.

Eski Antika Mobilya Alanlar

Manchester mobilya üreticileri kuzuları tarafından antika mobilya satın alırken kaliteli mobilya aldığınızı biliyorsunuz. Burada driscolls antikalarında manchester’ın kuzularından birçok parça var ve bazı örnekler aşağıda. Kuzu mobilya ile ilgileniyorsanız, neden harika seçimimizi ziyaret etmiyorsunuz ve ne bulabileceğimizi görün. Manchester sıradışı kuzu figürlü Pollard meşe antika Victoria yazı masası
Antika mobilya alan antikacı, Antika mobilya alan , Antika mobilya alan, Antika mobilya alan, Antika mobilya alan firmalar, Antika mobilya alımı yapanlar, Antika mobilya satmak istiyorum, Antika mobilya hediye etmek istiyorum, Antika mobilya değerlendirmek, Antika mobilya satmak, Antika mobilya alımı yapıyorum, Antika mobilya satışı yapıyorum,Antika mobilya kaç para, Antika mobilya ne kadar eder, Antika mobilya fiyatı, Antika mobilya vermek istiyorum, Antika mobilya alan dükkanlar, Antika mobilya kim alır, Antika mobilya atıyorum, Antika mobilya nasıl satabilirim, Antika mobilya satsam ne olur, Antika mobilya alıcısı, Antika mobilya alım satım, Antika mobilya alan satan, Antika mobilya alıcılar satıcılar,

Önceki Yazılar:

Sonraki Yazılar:

Call Now Button