0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

antika madalya alanlar antika rozet

Antika Madalyon, Nişan, Rozet, Apolet Alan Yerler

Tarihin izlerini taşımakta olan antika madalyon, nişan alan yerler özellikle birbirinden farklı seçeneklere ulaşmanızı sağlamaktadır.
Savaş zamanlarında özellikle komutanların kıyafetlerinde yer almakta olan antika madalyon, nişan, rozet, apolet alan yerler olarak bunları toplayarak özellikle ilgi gösterenleri ulaştırmaktayız. Birbirinden farklı seçeneklerin bir araya getirilebilmesi için gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile aradığınız seçeneklere ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır.
Antika değerine sahip olan ve elinizde bulunan her türlü ürün konusunda yapacağınız talepler sayesinde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından değerine uygun şekilde satın alma işlemi yapılmaktadır. Özellikle evinizde bulunan ve saklamak istemediğiniz antikalar için antika nişanı, rozet, apolet alanlar olarak ürünlerin bir araya getirilmesini ve bu konuda ilgisi olanlara sunulmasını sağlamaktayız. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan tarihin izlerini taşıyan antika ürünler için gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleri özellikle değeri üzerinden satış yapılmasını sağlamaktayız.
Antika Eşya Alanlar
Antika değerine sahip olan materyaller konusunda gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri için antika eşya alanlar olarak bu alandaki taleplerinizi karşılamaktayız. Özellikle nişan, madalyon, rozet, apolet gibi birbirinden farklı ürünlere ulaşmak isteyenler toplamış olduğumuz ürünler sayesinde aynı anda daha fazla seçeneği bir arada inceleyerek en uygun seçenekleri belirleyebilirler. Elinde özellikle bu tarz ürün bulunanlar değer üzerinden gerçekleştireceğimiz satın alma işlemleri sayesinde güvenle elden çıkartabilirler.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir