0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Mobilya Alan Yerler
Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan antika mobilyalar konusunda özellikle elinizde bulunan eşyaları değeri üzerinden satın almaktayız.
Elinizde bulunan antika eşyalar konusunda antika mobilya alan yerler olarak ürünleri kullanmak isteyenler ile bağlantı kurmanızı kolaylaştırmaktayız. Tarihin izlerini taşımakta olan birbirinden farklı mobilya seçenekleri konusunda gerçekleştirilecek olan incelemelerin ardından değerine göre satın alma işlemi yapmaktayız. Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile özellikle müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız.
Antika eşyalarınızı elden çıkartmak istediğiniz her durumda antika alan yerler olarak yapacağınız talepleri karşılamaktayız. Ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan kontrollerin ardından eşyaların değeri belirlenerek buna uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır. Kullanmak istemediğiniz veya saklamak istemediğiniz her türlü antika eşya konusunda yapacağınız talepler sayesinde kısa sürede geri dönüş alarak değeri üzerinden satın alınmasını sağlayabilirsiniz.
Antika Mobilya Alanlar
Antika mobilya kullanmak isteyenler için gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri doğrultusunda özellikle kullanıcıların daha fazla seçeneğe ulaşmasını kolaylaştırmaktayız. Antika değerine sahip olan eşyaları değeri üzerinden satmak isteyenler için belirleyeceğimiz fiyatlar özellikle eşyanın incelenmesiyle hesaplanmaktadır. Evinde özellikle antika eşya bulundurmak isteyenlere için antika mobilya alım satım hizmeti ile bu alandaki taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız. Sandalye, masa, konsol, sehpa gibi birbirinden farklı mobilya seçenekleri konusunda gerçekleştirecek satın alma işlemleri için ekibimiz detaylı inceleme sağlayarak fiyatları belirlemektedir.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir