0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Madalyon, Nişan, Rozet, Apolet Alanlar

Antika madalyon, nişan, rozet, apolet alanlar olarak satışını yapmak istediğiniz manevi değeri çok yüksek olan antikalarınızı gerçek değerleri üzerinden satın alabiliyoruz.

Antika satışlarında önemli bir yer alan madalyon, nişan, rozet ya da apoletler çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşından kalan bu tarz antikaların satışları insanlar tarafından çok fazla yapılmaktadır. Ancak doğru yerlere doğru değerler üzerinden yapılması gerekmektedir. Uzun yıllardır bu iş içerisinde hizmet veriyor olmamızdan dolayı edindiğimiz tecrübeler sayesinde getirmiş olduğunuz antikalara gerçek değerlerini verebiliyoruz. Siz de doğru değerlerinden antikalarınızın satışını yapmak istiyorsanız mutlaka bize gelmelisiniz.

Antik Madalyon Satışı

Antika madalyon satışı yüksek fiyatlara yapılabilmesi için elinizde bulunan madalyonlarının emsallerinin çok fazla olmaması gerekmektedir. Aile büyüklerinizden kalan bu tarz madalyonların satışlarının yapılması genel olarak kullanılmaması ya da par ihtiyacı nedeniyle yapılmaktadır. Antika piyasasında koleksiyoncular tarafından çok fazla tercih edilen bu tarz antikaların satışları da oldukça kolay şekilde yapılabilmektedir. Ancak tabii ki bu tarz antikaların doğru fiyatlara satışlarının yapılması gerekmektedir.

Madalyon, nişan, rozet ya da apoletler antika piyasasında çok fazla talep gören antikalardandır. Bu nedenle elinizde bulunan bu tarz antikalar kısa süreler içerisinde satılabilecektir. Siz de değerleri üzerinden antika rozet, madalyon, nişan, apolet satışı yapmak istiyorsanız mutlaka bize gelmelisiniz. Bu şekilde elinizde bulunan antikaları gerçek fiyatları üzerinden satabileceksiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir