19 Haziran 2019 Yazarı ufks77 Kapalı

Antika Mobilya Alanlar Antika Alanlar

Antika Mobilya Alanlar Antika Alanlar

Şimdi bir eşya satmak ya da antika vermek mi istiyorsun?
Yerel para tekliflerini alın – ücretsiz, hızlı ve kolay.

BİR ÜRÜNÜ VERMEK VEYA SATMAK
Antika mobilyalarınızı her geçirdiğinizde, birkaç yıl önce çok sevdiniz, evinizde ne kadar yer kapladığını kendiniz düşünebilirsiniz. Bahsetmiyorum bile, hareketli mobilyaların engeli. Antikalar nakliye sırasında meydana gelen hasar antika değerlerini ciddi oranda düşürüyor. Antikalarınızın estetik ve nostaljik değerlerine rağmen, bazen antika mobilyalarınızı yüksek değerli bir parçaya asmak daha iyidir.

Birçoğu antika satma fikrine kapatıldı . Mobilya, zanaat parçalarına zarar vermemek için hareket ettirmek için büyük ve kararsızdır. Antikacılar genellikle züppedir ve ücretsiz değerlendirme yapmazlar. Değerini ölçmek için antika mobilyanızın zaman aralığını, sanatsal tekniklerini ve malzemesini bilmeniz gerekir. Bir satıcıyla iş yapmadan önce bu detayları bilmeniz beklenir. Eğer bir aile yadigarı varsa, mobilya satmaktan suçlu hissedebilirsiniz. Hazır değilseniz satmayın! Seçim kişiseldir, ancak antika mobilyanızın ANTİKA dükkanlarında ne kadar değerli olduğunu görünce şaşıracaksınız!

Antika Mobilya Konsinye

Atlanta Konsinye Mobilyalarınızı ve Koleksiyonumuzu Kendilermiş gibi PazarlayacağızKonsinye Atlanta’daki antika mobilya satıcıları biliyor: Konsinye mobilya satan pek çok antikacı mobilya mağazası olabilir, ancak yalnızca Aardvark Antiques pazarları satıyor ve malınızı bizimkiler gibi satıyor.

Aardvark Antique Furniture ile konsinye mobilyalarınızı listelediğinizde Aardvark farkını yaşayın.

Antika Mobilya Alanlar

Ürünleriniz, kendi ürünlerimizle aynı güçle pazarlanmaktadır. Değerli eşyalarınızı satmanıza, binlerce antika mobilya müşterisine pazarlamanıza yardımcı olacağız. Bu kadar agresif satıcılarız çünkü antika mobilyalarınızı konsinye satın almalarını sağlamak bizim hedefimizdir.

Antika Mobilya Alan Yerler

Gönderilerinizi dünya çapında pazarlıyoruz. Gönderileriniz, çok sayıda ticaret yapan antika mobilya web sitemizden dünyadaki evlere gönderilir. Ayrıca, ürünlerinizi GoAntiques.com’da ve eBay antika mobilya mağazamızda listeledik, ki burada memnun müşterilerimizden 5 yıldızla derecelendirildi.

Antika Mobilya Alanlar

Sadece herhangi bir iş için herhangi bir zorunluluk olmadan ücretsiz bir liste oluşturun. Birkaç dakika içinde bayiler tekliflerini size e-postayla gönderecek. Bugün en yüksek olanı seçin ve bugün elinize para almak için antika mobilyalarınızı satmaya başlayın!

Antika mobilya satmaya karar verirseniz,size daha fazla para kazandırabilir 3 nedenden dolayı bu makalenin geri kalanını göz atın!Antika Mobilya Alanlar Antika Alanlar

1. Ücretsiz Değerlendirme
Rehin endüstrisi, ücretsiz değerlendirme teklifinde göreceli olarak benzersizdir. Bir rehinciye satıyorsanız, bu size bir avantaj sağlar, özellikle de nadir, değerli bir parçanız varsa! Endüstrinin doğası karşılıklı yarar sağlayan bir sistem yaratır. Rehin satıcıları mallarını toplu satıcılardan almazlar. Bunun yerine, stokları, eşyalarını dükkanda satan ve rehin veren topluluktan gelir. Satmak için değerli bir antika mobilya parçası getirirseniz, bu durum bayinin stoklarını çeşitlendirir ve onlar için daha fazla müşteri çeker. Bu nedenle ücretsiz değerlendirme yapmaya ve antikalar için daha fazla para ödemeye hazırlar!

Antika mobilya satışı için diğer platformlarda ücretsiz bir değerlendirme yaygın değildir. Bu niş pazar genellikle insanların neye sahip olduklarını bilmeme avantajından yararlanır; bu da pazarlığı zorlaştırır. Antika satıcıları genellikle fiyat sormaya zorlanmazlar ve parçanızla ilgili temel bilgileri bilmenizi beklerler. Soy, işçilik ve besiyerlerini ileterek satış fiyatınızı doğrulamanız beklenir. Çoğu insan bu detayları bilmiyor! Bir rehin dükkanıyla, sizi antika mobilyalarınızın değeri konusunda ücretsiz olarak eğitecek bir profesyonelle çalışabilirsiniz!

2. Nakliye Ücreti Yok!
Yaygın çevrimiçi mobilya satıcıları kullanmaya karar verirseniz, bu sitelerin çoğu sizi ya mobilya taşımacılığından sorumlu tutar ya da taşımacılığı hesaba katma teklifini ciddi şekilde düşürür. Antika mobilyaların çoğu, satmak için bir servete mal olabilecek ağır meşe ağacından yapılmıştır. Bahsetmiyorum bile, sevk edilirken mobilyaların dayanabileceği zararlardan siz sorumlusunuz. Bu, yalnızca nakliye için ödeme yapmakla kalmaz, mobilyaların en iyi şekilde satıcı olmasını sağlaması için gereken önlemleri ödemesi beklenir.

Yerel bir rehinci ile iş yapmak, bu gereksiz stres ve maliyeti önlemenize yardımcı olabilir. PawnGuru kullanıyorsanız, bir satıcı web sitesine gireceğiniz birkaç soruyu temel alarak ön değerlendirme yapabilir. Birçok piyon bayisi evinizde bir değerlendirme yapmak için sertifikalı bir profesyonel gönderir ve nadir mobilyalarınızı taşımak için en iyi yöntem için önerilerde bulunur. Bu uğraşmayı ortadan kaldırır ve elinizde daha hızlı para kazanır!

Antika Alanlar

3. En İyi Fırsatlar!
Rehin endüstrisi, sizinle antika fiyatlandırmalarından daha fazla pazarlık yapmaya istekli olduğundan, bir rehin dükkanında daha fazla para kazanma olasılığınız çok daha yüksektir . Bir rehinci ile, kaldıraç var! Nadir değerli eşya envanteri olan diğer forumlarda durum böyle değil. Rehineler, sizinle iş yapmaya daha meyilli olacak çünkü parçanız onların showroom’ları için özel bir ürün olabilir!

Endüstri standardı, bir rehin dükkanında veya satıcıda olsun, mobilyanın orijinal perakende değerinin% 25-50’sinden herhangi bir yere sunmaktır. % 50’ye yaklaşmanın anahtarı, antikalarınızın değeri konusunda pazarlık yapabilmeniz ve kendinizi eğitebilmenizdir. Bunu yapmanın en iyi yolu,en iyi teklifi sunmak ve sizinle dürüst iş yapmak isteyen saygın bir dükkan bulmaktır!

Önceki Yazılar:

Sonraki Yazılar: