Antika Mobilyalarımı Nerede Satabilirim?

Antika mobilyalarınızı satmayı düşünüyorsanız, nereden başlarsınız? Dışarıda pek çok seçenek var ama neden bizi  denemiyorsunuz. Uzaklığı bir sorun olmayacak şekilde teslim etmek ve toplamak için Ülkeyi geziyoruz ve mobilya parçaları 100 yıldan fazla olduğu sürece herhangi bir durumda parçaları ele alacağız eski.

İlgilenip ilgilenmediğimizi nasıl öğrenebiliriz?

Öncelikle bize antikaci77@gmail.com adresindeki resimlerinizi  posta kodunuz ve aradığınız fiyat ile birlikte e-posta ile göndermenizi isteriz. Lütfen bize herhangi bir hasar bildiriniz.

Satış yapan insanlarla çok fazla e-posta aldıkça, elde etmek istediğiniz bedeli içeren yukarıdaki tüm bilgileri istiyoruz ve ardından derhal size geri döneceğiz ve parçaların ilgilenip ilgilenmediğini size bildireceğiz.

Eğer ilgilenmiyorsa, o zaman diğer satış yollarını önerebiliriz, ancak ne yazık ki bir değerleme hizmeti sunmuyoruz, nerede değer alacağımızı önerebiliriz, ancak bu hizmet için bir ücret alıyorlar.

Antika mobilyalarınızı satabileceğiniz diğer yollar.

Antika mobilyalarınızı satabileceğiniz başka yollar da var, ancak bununla ilgili ek ücretler almanız gerekir.

Açık artırmada satabilirsiniz, Açık artırmaya koyduğunuz ürünler için hiçbir rezerv belirtilmezse, çok düşük bir fiyattan satış yapma riski doğurabilir, ancak şanslıysanız ve iyi bir fiyat teklifi alırsanız bulabilirsiniz. Açık arttırmacı sizden para isteyecektir; onlara ulaştırmak için taşıma, satış fiyatının% 20-25’i kadar bir komisyon ücreti, bir lot ücreti, bir kataloga yerleştirme durumunda bir fotoğrafçılık ücreti ve bir sigorta ücreti. Bu bazen parçanın değerinden daha pahalıya mal olabilir ve evinizde bir parça gördüklerinde fazla abartırlar, bu yüzden onu müzayede evlerine yerleştirirsiniz ve satmazlarsa bir sonraki müzayedeye gönderirler. çok daha düşük bir fiyata. Tüm müzayede yapanlar bunu yapmaz ama bunun farkında olması gereken bir şeydir.

Ebay gibi web sitelerinde olduğu gibi hatta satmayı deneyebilirsiniz, ancak yine de% 10 civarında bir ücrete ek olarak listeleme ücretlerini ve% 3’ün üzerindeki paypal ücretlerini çok pahalı hale getireceksiniz. Daha sonra nakliyeyi organize etmeniz gerekir.

Olabildiğince basit hale getirmeye çalışıyoruz, bize bir resim, ne kadar aradığınızı ve posta kodunuzu e-posta ile gönderin. Eğer ilgi çekiyorsa, evinizden tahsilat ayarlayacağız ve komisyon veya ücret ödemeden doğrudan ödeme yapacağız. Kolay olamaz!