Menü Kapat

Antika Sehpa Alanlar 2.El Antikalar

Antika Sehpa Alan Yerler

Zigon Uzun Sehpa
Zigon Orta Sehpa
Zigon Kısa Sehpa

Antika Masa Sandalye Sehpa alan yerler, 2. El Antika Masa Sandalye Sehpa alanlar, Antika Masa Sandalye Sehpa alım satım, Antika Masa Sandalye Sehpa alım sat

Antikalar tarihte mühim şahıs ya da mühim tarihsel devreye ait olabilmektedir. Hem de uzun seneler boyunca iyi bir şekilde korunmuş eski eşyalar giderek Antika sayısal değeri kazanabilmektedir. Eski eşyanın, eski bir objenin ya da eski bir eserin antika olarak kabul edilebilmesi amacıyla alttaki özelliklere sahip olması gerekmektedir.

Sehpa, üstüne tepsi, vazo, çay, kahve fincanları, şerbetlik gibi eşyaların konulabildiği üç,dört ve altı ayaklı mobilyalar. Özellikle altı köşelidir. Abonoz, ceviz, şimşir gibi sert ağaçlardan yapılır.

Eski Sehpa gibi kıymetli eşyalarda nerede yapıldığı, hangi fabrikada yapıldığı ya da hangi ustanın elinden çıktığı gibi üretim bilgi kapasitesi bildiren işaretler yer almaktadır. Bu halde eski eşyanın bir antika bulunduğu kanıtlanmış olur.

Yani üstünde işaret bulunmayan antika ve eski eşyanın nerede ve ne vakit yapıldığı işin ehli gerçek antikacı eksperler yardımıyla anlaşılmaktadır. Antika Sehpa eksperleri ve antika alıcıları malzemesine, modeline, renklere, yapımı esnasında sarfedilen tekniklere ve ustalığa bakarak eserlerin gerçek antika olup olmadığını belirleme etmektedirler.

Sehpa Alımı Alıcıları

Sizin de evinizde eski eşya ya da eski objeleriniz varsa ve bunların antika olup olmadığında emin değilseniz objelerin eksper incelemesi(eskpertiz) amacıyla Antika Sehpa alıcıları ve Eski Sehpa Alanlar olarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button