Menü Kapat

Eski Tipitip Sakız Çiklet Alanlar

Eski Tipitip Sakız Çiklet Alanlar

Antika Bakkal Malzemeleri

Çocukluğumuzun efsane abur cuburlarıyla karşınızdayız! Şimdiden uyaralım bu listeyi inceledikten sonra, eski günlere büyük hasret duyacaksınız. Hemen derhal her gün uğranılan mahalle bakkalı, sınırlı harçlıkla alınan birkaç abur cubur (hatta fazlası vakit da deftere yazılır) ve bu abur cuburlarla yaşanılan doyasıya mutluluk. Aşağıdaki listede yer alan abur cuburların bazısı hâlâ bakkallarda bulunabilirken birfazlasına bundan sonra ulaşmak çok zor.

TİPİTİP SAKIZLARININ İÇERSİNDEN CIKAN YAĞLI KAGIT TÜRÜNDE RENKLİ TİFDRUK BASKI İLE KONULU MİZANSEN KARİKATÜR

Antika Bakkal Malzesi Alanlar

Tipitip Sakız Karışık Meyve ARomalı; Kendine has karikatürlü kutusuyla satışa yayılan bu ürünü Hanif Pehlivanoğlu Gıda, Şekerleme kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Keyifle çiğnerken bir yandan da ağzınızda lezzetli bir tat bırakacak olan bu üründen vazgeçemeyeceksiniz.

Sakız çiğnemenin stresi azalttığı, kilo vermeyi kolaylaştırdığı, sindirime yardımcı olduğu, beyin sağlığına iyi geldiği, hatırlamayı güçlendirdiği şeklinde ifadeler mevcuttur. Tüm bu faydalı özelliklerinden faydalanmak adına Tipitip Sakız Karışık Meyve ARomalı aradığınız sakız lezzetini tam olarak bulabileceğiniz bir üründür.

Antika bakkal malzemeleri ciklet sakız tipitip minti vb. malzemeler alınır

Posted in Antika Yazılarımız-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button