0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar

Günümüzde olduğu kadar eski dönemlerde de yağlı boya tablolar fazlasıyla ilgi görmekte kullanılmaktaydı.
Koleksiyoncular tarafından değerlendirilmekte olan tablolar için antika yağlı boya tablo alanlar olarak elinizdeki tabloları değeri üzerinden satın almaktayız. Bazı durumlarda ellerinde bulunan tabloları muhafaza edememek ya da taşımak gibi farklı nedenlerden dolayı elden çıkartmak isteyenler için profesyonel hizmet verilmektedir. Yapılacak olan görüşmeler sırasında tablonun incelenmesiyle beri belirlenmektedir.
Elinizde bulunan yağlı boya tabloları farklı nedenlerden dolayı elden çıkartmak gibi bir düşünceye sahip olduğunuz durumlarda antika tablo alanlar olarak bu alandaki taleplerinizi karşılamaktayız. Tablolar için detaylı şekilde yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenecek fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapılmaktadır. Antika tablolar da gerçekleştirilecek olan fiyatlandırma işlemi oldukça zorlayıcıdır. Tablonun yapılmış olduğu yıl veya kim tarafından yapıldığı gibi pek çok farklı ayrıntı dikkate alınarak hesaplama yapılmaktadır. Bu nedenle uzman ekip tarafından yapılacak olan araştırmalarda ailenin de belirlenecek fiyatlar ile derinde satın alma işlemi yapılmaktadır.
Antika Tablo Alan Yerler
Tarihten günümüze kadar sorunsuz şekilde taşınmış olan tablolar antika değerine sahip olmaktadır. Bu nedenle özellikle gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri konusunda antika alan yerler gerekli kontrolleri sağlayarak tabloyu için doğru fiyatı belirlemektedir. Uzmanlar tarafından yapılacak olan incelemeler sonucunda belirlenecek olan fiyat seçeneğe ile satın alma işlemi yapılarak elinizdeki tabloyu antika severlere sunmak üzere satın almaktayız.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button