0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Tombak Bakır Alan Yerler

Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan altın kaplama tombak özelliğine sahip olan eserler antika tombak bakır olarak adlandırılmaktadır.

Elinde özellikle bu tarz eserler bulunanlar için antika tombak bakır alanlar olarak vermiş olduğumuz hizmetler ile satmak istediğiniz eserleri satın almaktayız. Farklı özelliklere sahip olan eserlerde tombaklama çalışmaları yapılmış olması ve antika değerine sahip olması antikacılar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Tombaklama işlemleri sırasında bakır ya da bakıra ait diğer alaşımlar cıva veya altın ile birleştirilerek yaldızlı alması sağlanmaktadır.

Geçmişten günümüze kadar özellikle altın tutkusunu yaşamak isteyenler için tercih edilecek ürün seçenekleri oluşturmaktadır. Birbirinden farklı şekillerde hazırlanmış olan ürünlerde tombaklama çalışması yapılması ürünün daha dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. El emeği hazırlanmış olan eşsiz eserler için gerçekleştirilecek olan çalışmalar konusunda antika tombak bakır alan yerler yapmış oldukları satın alma işlemleriyle antika severlere birbirinden farklı ürün seçenekleri sunmaktadır.

Antika Tombak Bakır Ürünler

Uzun yıllar önce hazırlanmış el emeği özel eserler günümüzde büyük ilgiyle karşılanmaktadır. Aynı zamanda antika değerine sahip olan bu eserler pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Farklı şekillerde elinde bu tarz eserler bulunanlar antika alan yerler ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek satın alınmasını sağlayabilirler. Mağazamız bu konuda gerçekleştirmiş olduğu satın alma işlemlerinde ürünler için değerine uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu
Erenköy
Kuyubaşı
Yeldeğirmeni
Bostancı
Suadiye
Caddebostan
Bağdat Caddesi
Kozyatağı
Acıbadem
Kalamış
Bahariye
Tellalzade
Feneryolu
Fenerbahçe
Fikirtepe
Hasanpaşa
Dalyan
Göztepe
İçerenköy


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir