0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Çengelköy Antika Gümüş Saat Müzik Dolabı Alanlar

Çengelköy Antika Duvar Saati Alanlar

Eski zamanlarda sık kullanılan ve günümüzde antika eşyalar arasında yer alan birbirinden farklı parçalar için alım satım hizmeti sunmaktayız.

Hem görünümü hem de değeri nedeniyle tercih edilmekte olan antika eşyalar konusunda Çengelköy antika duvar saati alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemi ile taleplerinizi karşılamaktayız. Eski dönemlerde sıklıkla tercih edilmekte olan eşyalar günümüzde antika değerine sahip olması halinde büyük ilgi görmektedir. Hem antika severler hem de koleksiyoncular tarafından tercih edilmekte olan eşyaların bir araya getirilmesi için çalışma yapmaktayız.

Yeterli deneyime sahip olan ekibimiz tarafından yapılacak olan incelemeler sırasında Çengelköy antika müzik dolabı alanlar için güvenilir hizmet almak isteyenlerin satmak istedikleri eşyaların değerine uygun şekilde belirlenecek fiyatlar üzerinden hizmet almasını sağlamaktayız. Eşyaların hangi döneme ait olduğu ve bunun yanı sıra kullanılan malzemeler gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek fiyatları hesaplanmaktadır.

Antika Gümüş Alan Yerler

Çengelköy’de bulunan mağazamız üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile taleplerinizi karşılamaktayız. Değerine uygun fiyatlar üzerinden yapılacak olan satın alma işlemleri konusunda Çengelköy antika gümüş alanlar ile çalışma yapmak isteyenler mağazamız ile iletişime geçerek taleplerini iletebilirler. Detaylı olarak yapılacak olan görüşmeler sırasında elden çıkartmak istediğiniz eşyalar incelenerek belirlenecek fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılması sağlanmaktadır. Satın alma işlemleri sırasında nakit olarak ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktayız.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button