0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Çengelköy Antika Takunya Sandık Elbise Alanlar

Çengelköy Antika Sandık Alanlar

Sandıklar özellikle eski dönemlerde sık kullanılsa da antika sandıklar günümüzde dekorasyonda yer verilen eşyalar arasında yer almaktadır.

Farklı işlemeler ile şekillendirilmiş olan sandıklar için Çengelköy antika sandık alanlar olarak yapmış olduğunuz satın alma işlemleri ile özellikle antika eşya kullanmak isteyenlerin birbirinden farklı seçeneklere ulaşmasını sağlamaktayız. Evinizde antika değerine sahip sandıklar bulunması halinde taşınırken ya da farklı sebeplerden özellikle yer olmaması durumunda elden çıkartmak istediğiniz durumlarda değeri üzerinden satın alınmasını sağlamaktayız.

Geçmiş dönemlerde kullanılmış olan antika kıyafetler için Çengelköy antika elbise alanlar olarak satmak ya da elden çıkartmak istediğiniz eşyaların değeri üzerinden satın alınmasını sağlamaktayız. Mağazamız içerisinde yapılacak olan detaylı incelemelerin ardından kıyafetlerin kullanıldığı dönem veya kıyafetlerde kullanılan kumaş gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek fiyat hesaplanmaktadır. Antika severler ya da koleksiyoncular için tercih edilebilecek birbirinden farklı parçaları bir araya getirmek için çalışmaktayız.

Çengelköy Antika Eşya Alanlar

Eski dönemlerde özellikle sıklıkla kullanılmakta olan takunya günümüzde eski dönemlerden hangi bir formunda bozukluk yaşanmadan ulaşabilmesi halinde antika değerine sahip olmaktadır. Bu nedenle özellikle antika severler tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Geçmiş dönemlere ait elinizde bu tarz eşyalar bulunması halinde Çengelköy antika takunya alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleriyle elden çıkartmak istediğiniz eşyaları belirlenecek olan en iyi fiyat seçenekleri üzerinden satın almaktayız.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button