0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Çengelköy Antika Terazi Yatak Başı Baston Alanlar

Çengelköy Antika Terazi Alanlar

Antika severler için tercih edilecek antika eşyalar konusunda Çengelköy’de bulunan mağazamız üzerinden alım satım hizmeti sağlamaktayız.

Eski dönemlerden günümüze kadar gelmiş olan teraziler için Çengelköy antika terazi alanlar olarak elden çıkartmak istediğiniz bu eşyaları değeri üzerinde satın almaktayız. Uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan incelemeler ile terazilerin özelliklerine ve modeline göre fiyat seçeneğe belirlenmektedir. En iyi fiyat garantisi ile satın alma işlemi yapmak isteyenler için tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile bu alandaki taleplerinizi karşılamaktayız.

Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan eşyalar antika değerine sahip olması halinde antika severler ve koleksiyoncular tarafından tercih edilmektedir. Farklı şekillerde hazırlanmış olan bastonlar özellikle eski dönemlerde aksesuar olarak kullanılmaktaydı. Farklı detaylar ile şekillendirilmiş olan bastonlar için Çengelköy antika baston alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleriyle özellikle elinizde bu tarz eşyalar bulunması halinde değeri üzerinden belirlenecek fiyat seçeneği ile satın alınmasını sağlamaktayız.

Antika Eşya Alım Satım

Farklı boyutlarda ve şekillerde hazırlanmış olan yatak başları eski dönemlerde de kullanılan parçalardan biriydi. Bu nedenle özellikle günümüzde antika severlerin dekorasyonda kullanması için Çengelköy antika yatak başı alanlar olarak elden çıkartmak istediğiniz bu parçaları satın alarak antika kullanmak isteyenler için mağazamızda yeniden satışa sunmaktayız. Belirlenen fiyatlar satmak istediğiniz eşyalar üzerinde yapılacak olan incelemeler ile değerine uygun şekilde hesaplanmaktadır.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button