0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Erenköy Antika Semaver Büfe Porselen Alanlar

Erenköy Antika Büfe Alanlar
Farklı boyutlarda hazırlanmış olan antika büfeler için gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri konusunda mağazamız kesintisiz hizmet sağlamaktadır.
Dekorasyonda kullanabileceğiniz antika eşyalar için Erenköy antika büfe alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile taleplerinizi karşılamaktayız. Farklı sebeplerden dolayı yeniden çıkartmak istediğiniz büfeler için mağazamız ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taleplerinizi ileterek kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Yapacağınız talepler doğrultusunda detaylı şekilde yapılacak olan incelemelerin ardından eşyalar için değerine uygun fiyatlar belirlenmektedir.
Dekoratif duruşu nedeniyle tercih edilecek olan eşyalardan biri olması nedeniyle Erenköy antika semaver alanlar olarak satın almış olduğumuz semaverleri mağazamızda satışa sunmaktayız. Uzun yıllardır aynı formda kalmış olan antika semaverler için uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan incelemelerin ardından değerine göre fiyatı belirlenmektedir. Farklı eşyaları incelemek isteyenler mağazamıza gelerek bir araya getirmiş olduğumuz farklı seçenekleri inceleme imkanı elde edebilirler.
Antika Eşya Alım Satım
Her türlü antika eşya için yapmış olduğumuz alım satım çalışmaları ile bu alandaki taleplerinizi karşılıyoruz. Fincan, yemek tabağı veya farklı eşyaları kazanca dönüştürmek istediğinizde Erenköy antika porselen alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile değerine uygun fiyatlar üzerinden hizmet almanızı sağlamaktayız. Uzman ekibimiz tarafından yapılan incelemeler ile eşyalar için fiyat belirlenmektedir. Ödemelerimiz nakit olarak yapılmakta ve bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button