0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Sancaktepe Antika Eşya Alanlar

Sancaktepe’de yaşıyor ve antika eşyalarınızı değerlendirerek gelir elde etmek istiyorsanız Sancaktepe antika eşya alanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Antika Eşya Alım – Satımı Yapan Kişi ve Kurumlar

Sancaktepe’de antik eşya alım ve satımı yapan pek çok kişi ve kurum mevcuttur. Bu kişi ve kurumlar bakımından güvenilir antikacılar ile iletişime geçmeniz eşyalarınıza hak ettiği değerden fiyat biçilmesini sağlaması açısından büyük önem taşımaktadır. Sancaktepe antikacılarını araştırarak size kaliteli, güvenilir hizmet sunan antikacıları bulabilir ve antikacılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Antika Eşyanıza Nasıl Fiyat Biçilir?

Evinizin bir köşesinde kalan, unutulmuş eşyalar sadece bir süs olarak kalmamalıdır. Bu eşyalarınızı değerlendirerek ev bütçesine katkıda bulunmak ve bazen çok yüksek fiyatlardan bu eşyaları satmak istiyorsanız antikacılara fiyat biçtirmeniz gerekmektedir. Sancaktepe antika eşya alanlar başta eşyanın kime ait olduğu, eşyanın yaşı ve eşyanın bulunma sıklığı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak sizlere antika eşyanız için net bir fiyat belirleyecektir.

Antika Eşya Satma Prosedürü Nasıl İşlemektedir?

Antika eşya satma prosedürü şu şekilde işlemektedir:

  1. Eşyanızı antikacıya götürürsünüz.
  2. Antikacı eşyanızı inceleyerek ve size birtakım sorular sorarak eşyanın net bir şekilde fiyatının belirlenmesini sağlar.
  3. Net fiyat size bildirilir, fiyat size makul gelirse satış sözleşmesi ile eşyanız sizden satın alınır.

Sancaktepe antika eşya alanlar ile iletişime geçerek antika eşyalarınızı değerlendirebilir ve yüksek fiyatlardan satabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button