0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat

Eski Plak Alan Yerler

Eski dönemlerde kullanılmakta olan eski plaklar günümüzde özellikle hobi amaçlı veya farklı amaçlar ile koleksiyoncular tarafından tercih edilmektedir.
Farklı sanatçıların eserlerinin yer aldığı plaklar için eski plak alan yerler olarak gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleri ile elinizdeki plakları değerlendirmenize yardımcı olmaktayız. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan eserler konusunda farklı seçenekleri bir araya getirmek amacıyla çalışma yapılmaktadır.
Elinizde bulunan ve farklı nedenlerden dolayı elden çıkartmak istediğiniz her türlü plak için yapacağınız talepler doğrultusunda belirlenecek olan değerine uygun fiyat seçenekleriyle satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktayız. Ayrıntılı şekilde gerçekleştirilecek olan kontrollerin ardından uzman ekibimiz tarafından belirlenecek fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapılmaktadır. Geçmişte özellikle sanatçıların seslendirmiş olduğu eserleri dinlemek amacıyla kullanılmakta olan plaklar günümüzde de ilgi duyanlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Farklı sanatçıların o dönemlerde seslendirmiş olduğu eserleri dinlemek isteyen plak tutkunları için eski plaka alanlar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile tercih edebileceğiniz daha fazla esere ulaşmanızı sağlamaktayız.
Eski Plaklar
Bir dönemin yoğun ilgiyle karşılanmış olduğu plaklar konusunda özellikle gerçekleştirmiş olduğunuz satın alma işlemler ile plak severlerin aradıkları eserlere ulaşmasını kolaylaştırmaktayız. Özel olarak aradığınız plaklar olması halinde plak alan yerler olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile aynı anda daha fazla seçeneğe ulaşmanızı sağlamaktayız. Elinizde bulunan plaklar için yapılan kontroller ile belirlenen fiyatlar üzerinden işlem yapılmaktadır.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu