0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

İstiklal cad İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

İstiklal cad. antika alanlariçin kapsamlı konseptimizle hareket etmekteyiz. Değerli malzemelerinizin alım satımını yapıyoruz.

İstiklal Plak Alan Yer

Plaklar eskiden çok kullanılan ve günümüzde de meraklısı birhayli çok olan antikalardandır. Kendine özgü sesi olan plaklardan müzik dinlemek ayrı birkeyif ve huzur verir. Elinizdeki eski plakları siz de çıkarmak istiyorsanızİstiklal cad. plak alanlararayışınızda firmamıza gelebilir,elinizdeki ürünü uzmanlarımıza gösterebilir ve değer tespit talebinde bulunabilirsiniz. Plakların değeri ölçülürken birtakım kriterlere bakılmaktadır.  Örneğin plak zarar görme miktarı, kaç senelik olduğu ve içeriği gibi detaylar değerlendirilir.  Bir plağın talebinin çok olması değer artıran özelliktedir. Ancak plakla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Farklı antika malzemelere yönelik de alım satım taleplerine yönelebilirsiniz. Antika malzemeler standart alım satımlardan daha farklı ve özel bir nitelik taşımaktadır.

Kitap Değeri Belirleme

İstiklal cad. eski ikinci el kitap alan yerler için çok sayıda birinci basım eski kitaplarla sizlere karşılık vermekteyiz. Farlı kategorilerde birinci basım ya da eski basım aranan kitapları sizlerle buluşturuyoruz. Kitap değeri belirlerken de ne kadar eski ve yıpranmış olduğu, kitabın içerik değeri gibi etkenlere bakılmaktadır. Çok sayıda baskı geçiren kitapların ilk basımları genellikle daha çok değer kazanma nedenidir. Firmamız, antika alım satımında sizler için iyi bir rehber olma amacındadır.

 

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir