0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Mahmutbey İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

 

Mahmutbey eski ikinci el kitap alan yerler arasında olan firmamız aynı zamanda plak ve birçok antika ürünün alım ve satımını gerçekleştirmektedir.

Mahmutbey plak alanlar arasında olan firmamız, plak severlerin her türlü plağı bulabilecekleri bir yerdir. Birçok eşya ve ürün satan firmamız plak alımı ve satımı da yapmaktadır. Bundan dolayı birçok kişi gün içende plak almakta veya plak satmaktadır. Dışarıda herhangi bir yere plak satmak için girdiğinizde plaklarınızın tartılarak satın alındığını görürsünüz. Fakat firmamız plaklara gereken değeri vermekte ve tek tek kontrol ederek satın almaktadır. Ücretlendirmesi de yine plaktan plağa değişmektedir.

Mahmutbey Antika

Hangi döneme ait olursa olsun elinizde plak varsa firmamıza getirerek satmanız mümkündür. Böylece kullanmadığınız plaklardan gelir elde etmiş olursunuz. Plaklar hediye amacıyla da satın alınan ürünlerdir. Aradığınız her türden plakları firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Firmamız yalnızca plak değil Mahmutbey antika alanlar arasında da bulunmaktadır.

Antika ürünleri karşı ilginiz varsa firmamıza gelerek antika eşyalara göz atabilirsiniz. Her türlü antika eşyanın alımını ve satımını yapan firmamızda antika tüm eşyalar bulunmaktadır. Başta antika saatler, vazolar, tablolar olmak üzere ürün yelpazesi oldukça geniştir. Aynı zamanda eski kitapların da alım ve satımı yapılmaktadır. Almayı düşündüğünüz eski bir kitap varsa firmamıza uğrayıp ikinci elini çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Mahmutbey eski ikinci el kitap alan yerler arayanlar firmamıza uğrayabilirler.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir