0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy Antika Mühür Alanlar

Kadıköy Antika Mühür Alanlar

Eski zamanlarda sık kullanılmakta olan mühürler özellikle günümüzde antika mühür arayanlar tarafından tercih edilecek eşyalardan biri olarak bilinmektedir.

Tarihin izlerini taşımakta olan antikalar için Kadıköy antika mühür alanlar arasında sunmuş olduğumuz hizmetler dahilinde özellikle müşteri taleplerini karşılar gel eşyaların değerine uygun fiyat seçeneklerinin hesaplanması için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılacak olan kontroller sayesinde antika eşyaların hangi döneme ait olduğunun belirlenerek değerine uygun fiyatlar üzerinden satın alınması ile özellikle antika severlere sunulması sağlanmaktadır.

Mühürler geçmiş dönemlerde özellikle padişahlar tarafından kullanılmaktaydı. Günümüze kadar pek çok farklı alanda kullanımı söz konusu olmuştur. Bu nedenle geçmişten günümüze kadar gelen mühürler için özellikle antika mühür alan yerler arasında gerçekleştirmiş olduğumuz alım satım hizmetlerinde gerekli itinayla göstererek bu özel eşyaların antika severlere ulaşmasını sağlamaktayız. Farklı şekillerde hazırlanmış olan mühürler aynı formda günümüze kadar ulaşmayı başaran antika eşyalar arasında yer almaktadır.

Antika Mühür Alan Yerler

Farklı şekillerde eline geçmiş olan antika mühürleri elden çıkartmak isteyenler için Kadıköy’de bulunan mağazamız üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile taleplerinizi karşılamaktayız. Uzman kadromuz ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde Kadıköy antika mühür alan yerler arasında göstermiş olduğumuz itina ile güvenilir hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktayız. Satın almış olduğumuz eşyaları mağazamızda antika severler veya koleksiyoncular için yeniden satışa sunmaktayız.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button