0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy Antika Sandık Alanlar

Kadıköy Antika Sandık Alanlar
Elinizde bulunan ve satışını yapmak istediğiniz antika sandıkların en doğru fiyatlara satılması için siz de Kadıköy antika sandık alanlar yerimize gelebilirsiniz.
Yapıldıkları malzemeler ve aynı zamanda üzerlerindeki işlemelerle çok fazla talep gören antika sandıkların satışlarına oldukça sık rastlanmaktadır. Genel olarak ahşap malzemelerden ve el emeği ile yapılan bu sandıkları çok yüksek fiyatlara satılabilmektedir. Siz de elinizde bulunan bu tarz sandıkların satışlarını yapmak istiyorsanız mutlaka bizlere uğramalısınız. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde değerleri en doğru şekilde belirlenecek olan bu sandıkları satarak iyi paralar elde edebileceksiniz.
Antika Sandık Fiyatları
Antika sandık fiyatlarının belirlenmelerinde en önemli etken kimler tarafından kullanıldıkları ve aynı zamanda yapımında kullanılan malzemelerdir. Bununla birlikte sandığı yapan kişinin üzerine uyguladığı motifler ve antika işinin tabiatında olduğu gibi ne kadar eski olduklarıdır. Özellikle Osmanlı döneminden kalma antika sandıklar Kadıköy antika sandık alanlar yerimize satışı yapılmak üzere en çok gelen antika eşyalar arasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde bu tarz ürünlere çok fazla talep olmasından ve aynı zamanda çok değerli olmalarından dolayı bu güne kadar kolaylıkla gelebilmişlerdir. Kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı sayesinde bu tarz sandıkların bozulmadan günümüze kadar gelmeleri sağlanabilmektedir. Bu nedenle oldukça yüksek fiyatlara satılırlar. Siz de satmak istediğiniz ve karşılığını almak istediğiniz sandıklarınız için Kadıköy antika sandık alan yerler olarak hizmet veren bizlere gelebilirsiniz


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir