0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy Antika Sürahi Alanlar

Kadıköy Antika Sürahi Alanlar
Antika sürahilerinizi vermek istediğiniz bir firma arayışındaysanız Kadıköy antika alan firmamıza başvurularınızı güvenle yapabilirsiniz.
Antika Sürahi Çeşitleri
İşlevsel açıdan sürahiler çok eski zamanlardan bu yana kullanılmaktadır. İçeceklerin servis edilmesinden önce kullanılmakla beraber, form açısından içeceği dökmeye uygun şekilde ayarlanmıştır. Yani sürahilerin kendi yapıları özellikle içeceklerin düzgün bekletilmesi ve dökülmesi için ayarlanmaktadır. Sürahinin boru kısmı, döküm işlemi yapılırken tam hedefe odaklanacak şekilde ayarlanmaktadır. Yani boru çok kalın olursa bardaktan dışarı sıçrayabilir. Ancak ince bir ibik kısmı varsa çok rahat şekilde bardağa dökülecektir. Tabi ki çok ince olması da sorun anlamına gelir. Çünkü ince ibik olması dökülme zamanını da uzatabilir. Antika sürahilere merakınız varsa bu gibi ayrıntılara göre ürünü kendiniz temin edebilirsiniz. Kadıköy antika sürahi alanlar arasından İstanbul’da fark yaratan firmamız size vermek istediğiniz sürahiler açısından yardımcı olacaktır.
Kültürlere Göre Sürahi Kullanımı
Sürahiler işlevsel bir ürün oldukları için keşfedildikleri zamandan bu yana yaygın şekilde kullanılmışlardır. Ancak tasarım özellikleri ve bardaklı bardaksız kullanım gibi detaylarda, renk ve malzeme özelliklerinde kültürlere göre farklılıklar görülebilir. Bazı yerlerde gümüş malzeme daha ön plandayken bazı kültürlerde metalden sürahiler, cam malzemeden işlemeli şekilde yapılanlar, bakır ve bardak setli sürahilere başvuru yapılabilmektedir. Kadıköy antika sürahi alanlar için firmamıza başvuru yaparken antika özellikteki eski geleneksel sürahileri getirebilirsiniz. Kadıköy antika sürahi alan yerler için en doğru adrestesiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button