0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Nişanca İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

 

Nişanca ikinci el kitap plak antika alışverişinde doğru çözümleri bulmak istediğinizde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Tarihi açıdan önemli bir yeri olan Eyüp bölgesi Nişanca eski ikinci el kitap alan yerler sayesinde eskiyi değerlendirme fırsatı arayanlara özel çözümler sunuyor. Eski ev eşyaları, kıyafetler ve objeler tercih ederek mekanlarınızda nostaljik esintiler yaratabilirsiniz. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek aradığınız ürünleri ya da elinizdeki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Müzik aletleri, kaset ve plaklar, oyuncaklar, eşyalar ve diğer ürün seçenekleri için dükkanımızın kapılarını Nişanca sakinlerine açıyoruz. Siz de uğrayın, birçok ürünü hemen bulun.

 

Antikalarınız Alınır

 

Antika satışı yapmak istediğinizde de elinizdeki ürünleri değerlendirmek için Nişanca antika alanlar olarak bize gösterebilirsiniz. Antikanız uzmanımız tarafından incelenerek değeri biçilecek, uygun fiyatlarla alımı yapılarak meraklılara sunulacaktır. İsterseniz açık arttırmalarda ürünlerinizi satabilirsiniz. Bunun için uzmanlarımız her bir sipariş aşamasında size destek vermekten memnuniyet duyacaktır. Her türlü antika ürünleriniz alınır, uygun fiyatlarla satışı yapılır. İsterseniz aldığınız ürünler yerine farklı ürünler de alabilirsiniz.

 

Nişanca’nın Plakçısı

 

Antika plaklar sizi nostaljik duygularla baş başa bırakırken, Nişanca plak alanlar satmaya kıyamadığınız plaklarınız için ekonomik fiyatlar teklif eder. Ödeme seçenekleri ve uygun koşullarla sahip olabileceğiniz birçok ürün için dükkanlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Günün her saati uğrayabileceğiniz dükkanımız müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için güncellenen stoklarla çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button