0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Haramidere İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

 

İstanbul Beylikdüzü Haramidere Caddesi ve civarı Haramidere ikinci el kitap plak antika alanlar ve satanlar için bilindik bir adrestir.

Haramidere ikinci el kitap plak antika alanlar dediğiniz zaman karşınıza antika alanlar, elyazması eser alanlar, tablo alanlar, gümüş alanlar, ipek halı alanlar gibi iş ilanları çıktığı gibi ferman alanlar gibi çok özel antika eser alıcıları da çıkabilir.

 

Tabloların Yeri Ayrıdır

 

Ama eğer evinizde aileden kalma tablolar varsa bir kez daha düşünün. Bir tablonun antika sayılması için eski olması gerekmez. (Antika eşyanın en az yüz yıllık olması beklenir ama tablolar da konu değişiktir.) Ünlü isimlere ait tablolar yaşı kaç olursa olsun değerlidir. Hatta bu tablolar antika satış sistemi içinde büyük müzayede salonlarına kadar çıkabilirler. Haramidere antika alanlar ve satanlar sizin için böylesi bir satışın başlangıcı olabilir.

 

Konunun burasında eski ressamlarımızdan ve ünlü tablolarından bahsedebiliriz. Geçmiş Dönem Türk resim sanatı denince en bilinen isim ve tablo Osman Hamdi Bey ile Kaplumbağa Terbiyecisi’dir ama bunun yanında Şeker Ahmet Paşa, Hoca Ali Rıza, Hüseyin Zekai Paşa, İbrahim Çallı ve Osmanlı hanedanındaki tek ressam olarak bilinen Abdülmecit Efendi ünlü sanatçılarımız arasındadır. Bu listeye daha pek çok eşya ekleyebiliriz. Eski kitap alan ve satan sahaflar da Haramidere eski ikinci el kitap alan yerler içindedir.

 

 

 

 

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir