0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Cibali İkinci El Kitap Plak Antika Alanlar

Meraklılarına ikinci el antika ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca Cibali antika alanlar için arayışı olanlara yönelik kapsamlı hizmetler vermekteyiz.

Eski Plak Alan Yer

Günümüzde plak en yaygın alım satımı olan antika malzemelerden biridir. Cibali plak alanlar için arama firmamıza başvuru yapabilir ve elinizdeki plakları vermek üzere teklif isteyebilirsiniz. Geçmişte popüler olan ve günümüzde de varlığını sürdüren plaklar, birçok kişinin ilgi alanı olduğu için alım satım sürecinde sizlere aracı kurum olmaktayız. İkinci el eski ve çalışır durumdaki plaklarınızı firmamıza getirebilir ve alım satım talebinde bulunabilirsiniz.

Orijinal İlk Basımlar

Kitaplarda orijinal ilk basımlar son derece önemlidir. Özellikle seneler geçtikçe değeri okuyucular tarafından bilinen ve temel kaynak özelliği olan kitaplarda antika değeri daha da çok artmaktadır. Cibali eski ikinci el kitap alan yerler için de elinizde bulunan ve antika özelliğini taşıdığını düşündüğünüz kitaplar için firmamızdan değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Hangi kategoriden elinizde kitap varsa, tarih, bilim, sanat ve başka bir alandaki kitapları firmamıza getirebilir, aradığınız kitapları da firmamızdan alabilirsiniz. Kitapların orijinalliğini koruması ve sahte olanla karıştırılmaması için gereken tecrübeye sahip ekibimiz mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz antika malzemeler için gereken tüm soruları firmamıza sorabilirsiniz.  Sizlere olabilecek en hızlı şekilde yanıt vermeyi hedeflemekteyiz. İkinci el değerli tüm ürünlerin güvenli kontrol ve satış noktası olarak yer almaktayız.

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir