0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Antika Dürbün Alanlar

Tuzla Antika Dürbün Tüfek Alanlar

Özellikle savaş dönemlerinde önemli komutanlarca kullanılmış olan dürbünlerin çok büyük fiyatlara satıldıkları görülmüştür. Tuzla antika dürbün alanlar olarak elinizde bulunan bu özelliklerdeki dürbünleri satın alabiliyoruz.

Savaş dönemlerinde kullanılan diğer bütün eşyalar gibi dürbünler de en çok satışı gerçekleştirilen antikalar arasında yer almaktadır. Aile büyüklerinizden kalan ya da farklı yerlerden elinize geçmiş olan antika dürbünler firmamız tarafından gerçek değerlerinde satın alınabilmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılacak olan incelemelerin ardından gerçek değerleri kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Bu şekilde satışını yapmak istediğiniz bu antikalardan para kazanabilmeniz de mümkün olabilecektir.

Antika Silah Alanlar

Oldukça yüksek fiyatlara satabileceğiniz antika silahlar sıkça satılmak istenmektedir. Özellikle dünya savaşlarından birinde kullanılmış olan silahlar eğer iyi durumda ve iyi muhafaza edilebilmişlerse çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Tuzla antika tabanca alanlar olarak getirmiş olduğunuz antika silahların satın alınmaları işlemini sürekli olarak yapabiliyoruz.

Antika Savaş Emanetleri Alanlar

Savaşlarda kullanılmış birçok ürünün satışı oldukça yüksek fiyatlara yapılabilmektedir. Tabanca, askeri kıyafet, askeri mühimmat ya da tüfek gibi birçok antika bizlere getirilerek değerleri üzerinden satışları yapılabilmektedir. Normal şartlar altında da oldukça yüksek fiyatlara satışları yapılan tüfeklerin bir de antika özelliklerinin olması ile birlikte fiyatları katlanarak artabilecektir. Eğer sizin de kullanmadığınız ve artık satmak istediğiniz antika tüfekleriniz var ise Tuzla antika tüfek alanlar olarak gerçek değerleri üzerinden bizlere satabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir