0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

antika bindallı alanlar

Eski dönemlere dair yaşanmışlıkları ve bilgileri en iyi veren antika parçalar arasında bindallı, çeyiz ve bohça gibi malzemeler gelir.
Osmanlı zamanında kullanılan kıyafetlerin her biri ayrı ayrı gösterişe ve özen sahiptir. Bundan dolayı hayranlık uyandıran detayların bulunduğu antika bindallı, bohça ve çeyiz modelleri büyük ilgi görür. Günümüzde de sıklıkla kullanılan bindallılarda bu nedenle geçmişten izler taşıyan bindallı modellerine ağırlık verilir. O dönemlerde kıyafetlerde yer alan detaylar günümüzde moda haline gelmiş olup kadınlar tarafından tercih edilir. Aynı zamanda dekoratif özelliğe de sahip olan bu ürünlere antika bindallı, bohça ve çeyiz alım satımı yapan yerlerden ulaşılabilir.
Antika Bindallı, Bohça Ve Çeyiz
Antika özelliğe sahip olan bindallı ve çeyizlerde elle yapılmış detaylara yer verilir. Bu tarz eşyaların üzerlerinde yer alan motifler o dönemden izler barındırmakta olup günümüzde büyük ilgi görür. El emeği olmaları, tarihi değerlerinin bulunması ve hala önemini yitirmemiş olması nedeniyle bindallı, bohça ve çeyiz alan yerler ziyaret edilir. Buna yönelik olarak firmamız sizlere en değerli ve en narin model seçeneklerini sunar. Bu tarz ürünlerin hem alımını hem de satımını yapan firmamız antika konusunda geniş model ve eşya seçeneklerine sahiptir. Bu nedenle dekorda kullanmak ya da koleksiyon ve buna benzer amaçlarla antika eşyalar arıyorsanız mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir