0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Bindallı Bohça Çeyiz Alan Yerler

Özellikle bayanların çok fazla ilgisini çeken antika bindallı, bohça, çeyiz alan yerler arasında firmamız sizlere en güvenli hizmetlerini sunmakta ve memnun kalmanızı sağlamaktadır.

Antika Ürünlerde Güven

El işlemeli ve Osmanlı zamanından kalan çeyizlik ürünler büyük bir kesimin en fazla ilgisini çeken bölümlerdendir. Özellikle ev dekorasyonu yapan ve şark köşesi gibi eskiyi anlatan bölümler için antik değeri yüksek genç kızlara ait ürünler tercih edilmektedir. Hele bindallı ve çeyizlerde yer alan el işçiliği fazla olan parçalar çok daha şık görünürken gösterişli bir hava vermektedir. Kısacası el emeği göz nuru olan ürünler tam bir antik değeri olup paha biçilmez. Antika bindallı, bohça ve çeyiz satışı yapan firmamız özenle kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde sizlere sunmaktadır. Eski zamanların en önemli işlemeleri son zamanlarda tüm moda olan ürünlerin üzerinde görmek mümkün olmaktadır. Ayrıca genç kızlar artık düğünlerde bu tarz değeri yüksek bindallı giymeyi modern kıyafetler yerine daha çok tercih etmektedir.

Antika Bindallı ve Çeyiz Fiyatları

Tam olarak el yapımı olan antika bindallı, bohça, çeyiz fiyatları firmamızda uzman ekibimiz tarafından değerinin üzerinde rakamlar ile alınmaktadır. Ayrıca bu tarz antik ürünler sizler için değerinde satışları yapılmaktadır. Bu narin eserleri antika koleksiyonu yapan kişilerin parçalara yer vermesi koleksiyonun değerinin daha çok artmasını sağlayacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir