Menü Kapat

Antika Çekmeceli Vitrin

Muhteşem Heal & Oğlu Büyük Victoria Maun Antik Wellington Göğüs

Antika Çekmeceli Vitrin

Çekmeceler Antik Victorian Göğüs sağlam iyi inşa parçaydı  antika çekmeceli komidin 1837 den önceki örnekler benzerdi 1901 kadar uzanan Kraliçe Viktorya dönemi kalma derece iyi katı Maun veya Oak, ile inşa ediliyor.

Antika Çekmeceli Vitrin Alanlar

Oldukça Kare karkaslı, basit tasarımlı ancak pirinç kulplar ahşap topuzlara çevrilmiştir. Yaklaşık 1860’lı Viktorya dönemi boyunca, ev yapımında bir patlama oldu ve bu da daha büyük evlerin doldurulmasına yol açtı. Bu evler geniş odalar ve yüksek tavanlarla inşa edildi, bu yüzden Viktorya dönemi kabine üreticileri, bu yeni odalara uyum sağlamak için çok uzun  inşa etmeye başladılar . Bu yeni büyük sandıklar yuvarlak kıvrımlı köşeler, ile inşa edilmiştir.veya , eğik topuz ayakları üzerinde duran ve çokça Fransız cilalı. Viktorya döneminin ilerleyen bölümlerine doğru, daha önceki bazı daha kare tasarımlar yeniden tanıtıldı.

Antika Çekmeceli Vitrin Alan Yerler

Geleneksel kabine yapımcıları tarafından ilginç Sanat ve El Sanatları özellikleri ile elle inşa edildi. Katı pirinç kulplara, kalıp kaidelerin üzerinde durmak ya da bazen dirsek ayakların üzerinde dururlardı. Satışa sunulan güzel örneklerimizi aşağıdan inceleyin.

Antika vitrin alan antikacı, Antika vitrin alan , Antika vitrin alan, Antika vitrin alan, Antika vitrin alan firmalar, Antika vitrin alımı yapanlar, Antika vitrin satmak istiyorum, Antika vitrin hediye etmek istiyorum, Antika vitrin değerlendirmek, Antika vitrin satmak, Antika vitrin alımı yapıyorum, Antika vitrin satışı yapıyorum,Antika vitrin kaç para, Antika vitrin ne kadar eder, Antika vitrin fiyatı, Antika vitrin vermek istiyorum, Antika vitrin alan dükkanlar, Antika vitrin kim alır, Antika vitrin atıyorum, Antika vitrin nasıl satabilirim, Antika vitrin satsam ne olur, Antika vitrin alıcısı, Antika vitrin alım satım, Antika vitrin alan satan, Antika vitrin alıcılar satıcılar,

Call Now Button
WhatsApp Destek