Antik Üçlü Dolaplar , genellikle merkezi ayna kapısı ve iki dış tam boy figürlü kapısı olmak üzere üç ana bölümden oluşan çok Büyük bir antika yatak odası . Merkezi iç oldukça sık çekmecelere ve keten kızaklara sahiptir.

Antika Yatak Odası Alanlar

İki dış iç kısımda genellikle asmakta peruk veya elbise asmak için kullanılan asma rayları ve pirinç veya tahtadan döndürülmüş kancalar bulunur. Bu görkemli antika mobilyalar genellikle Maun veya Burr ceviz gibi ince figürlü ahşaplar kullanılarak yapılır ve ara sıra kakma yapılır. Viktorya döneminden Edwardian dönemlerine, aynı zamanda yatak odalı süitler inşa etmekte uzman olan ustalar tarafından inşa edildiler, böylece aynı oda için diğer eşleştirme odalarını sık sık bulabiliyorsunuz .

Antika Yatak Odası Takımı Alan Yerler

Genellikle uygun bir olurlardı., yatak ve, çoğu zaman içinde bölünmüş olsa da. En iyi kabine vericilerin bazıları gelen üçlü gardırop yapılan için bazen biz onları damgalı ama çok aranan ve çok hızlı satmak yüzden toplanır bulurum. Satışa sunulan güzel örneklerimizi aşağıdan inceleyin.

Antika yatak odası alan antikacı, Antika yatak odası alan , Antika yatak odası alan, Antika yatak odası alan, Antika yatak odası alan firmalar, Antika yatak odası alımı yapanlar, Antika yatak odası satmak istiyorum, Antika yatak odası hediye etmek istiyorum, Antika yatak odası değerlendirmek, Antika yatak odası satmak, Antika yatak odası alımı yapıyorum, Antika yatak odası satışı yapıyorum,Antika yatak odası kaç para, Antika yatak odası ne kadar eder, Antika yatak odası fiyatı, Antika yatak odası vermek istiyorum, Antika yatak odası alan dükkanlar, Antika yatak odası kim alır, Antika yatak odası atıyorum, Antika yatak odası nasıl satabilirim, Antika yatak odası satsam ne olur, Antika yatak odası alıcısı, Antika yatak odası alım satım, Antika yatak odası alan satan, Antika yatak odası alıcılar satıcılar,