Antika Koltuk Alanlar

Antika koltuklar, oymacı koltuklar veya Döşemeli Sandalye olarak gelirse. Aslında bir tür rahatlık sağlamak için yünten samana kadar her şeyle doldurulmuş olacaklardı, ancak bu 17. yüzyılda at kılı olarak değiştirildi. Sarmal yaylar ekleyerek 1828’de teknikler değişti ve bu da koltuğu çok daha rahat tasarımlara götürmek için çok daha rahat hale getirdi.

Antika Koltuk Alan Yerler

Deriden düğümlü kumaşa, daha ince ipeğe veya dikişe kadar her şey onları döşemek için kullanıldı. Bugün,antika koltuk alanlar temelde daha basit bir düz kumaş kullanılarak yeniden döşenmekle birlikte, geleneksel şekilde yapılır ve mümkün olduğu kadar orijinal olmasını sağlamak için mümkün olduğu kadar orijinal dolgu malzemelerini olabildiğince otantik tutmaya çalışır, ancak modern yaşama sığmalarını sağlar.

Antika Koltuk Alan

Antika Koltuklar, özellikle orijinal çıkarılabilir minderleri varsa, genellikle çok rahattır.Antika Sandalye dönemi boyunca kolayca temin edilebilen sağlam ahşaplarla çok iyi yapılmışlardır . Satışa sunulan güzel örneklerimizi aşağıdan inceleyin.