0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tarihin izlerini taşıması nedeniyle fazlasıyla değerli olan antika eşyalar konusunda gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile talepleri karşılamaktayız.
Antikaya karşı ilgisi olanlar için antika müzik seti alanlar olarak elinden çıkartmak isteyenlerden almış olduğumuz ürünleri özellikle bu konuda ilgisi olanlara sunmaktayız. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan müzik setleri antika değerine sahip olması halinde değerine uygun fiyatlar ile satın alınmaktadır. Özellikle saklamak istemediğiniz müzik aletleri konusunda yapacağınız talepler sayesinde en iyi fiyat seçenekleriyle satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Talep etmeniz halinde gerçekleştirilecek olan kontrollerin ardından ekibimiz tarafından belirlenecek fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır. Antika eşya satın almak isteyenler için antika eşya alanlar olarak toplamış olduğumuz eşyaları belirlenen fiyatlar ile satışa sunmaktayız. İlginizi çekebilecek farklı ürünlere ulaşmak istediğiniz her durumda toplamış olduğumuz ürünleri inceleyerek en uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz.
Antika Müzik Aleti Alan Yerler
Geçmişte kullanılmış olan antika değerine sahip müzik aletleri için gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri ile özellikle birbirinden farklı ürünleri arayanlara ulaştırmaktayız. Kullanmadığınız veya elinizden çıkartmak istediğiniz antika eşyalar için antika müzik seti alan yerler olarak yapılacak olan görüşmelerin ardından belirlemiş olduğumuz fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktayız. Tarihin izlerini taşımakta olan birbirinden farklı müzik setleri bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle geçmişten kalan bu ürünleri satışa çıkartmak isteyenler için güvenilir hizmet sağlamaktayız.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir