0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Antik Kuyumculuk Bayi Koleksiyonu

Alıyoruz…

İstanbul antika mücevher alıcısı

İstanbul antika mücevher alıcılarıyız. Ailemizin sahip olduğu antik mücevherleriniz için size nakit para sunar. Antika mücevherlerinizi değerlendirmek için, size bir teklif vermek üzere uzman mücevher alıcılarımızdan birini evinize gönderiyoruz. Bir fiyat teklif etmeden önce kıymetli madenlerin (altın, platin veya gümüş) kesiklerine, netliğine, ağırlığına ve karat tipine bakacaklar.

Antika, eski ve takı alıcıları

Altın ve Opal Baykuş Pimi

Müşterilerimiz çoğu zaman, asla takmadıkları ve ne yapacaklarını bilmedikleri zarif antika mücevher parçalarına sahiptir. Değerleme uzmanımız mücevherlerinizin doğru değerlendirildiğinden emin olmak için zaman ayırır. Size çok makul bir teklif vereceğiz.Syl-lee ayrıca emlak mücevherlerini de değerlendirecek. Bunlar bir zamanlar onu seven bir kişi tarafından geride bırakılmış harika eserlerdir. Yeni biri tarafından tekrar sevilebilirler ve bunu gerçekleştirme şansını istiyoruz.

 

İstanbul Antika mücevher alıcısı

 

Alyans, Erkek ve Bayan Alyansları, Kokteyl ve Günlük Yüzükler

Nişan yüzükleri, değerleme ve satın almayı sevdiğimiz emlak mücevher parçalarından sadece birkaçıdır. Büyük veya kümelenmiş taşlar veya basitçe değerli metallerden yapılmış taşlar içermeleri önemli değildir.

İstanbul Antika mücevher alıcısı

 uzmanı gelip antika yüzüklerinizi değerlendirip size uygun bir fiyat teklif edecek.

Küpeler, Kolyeler, Bilezikler, Kol Düğmeleri, Pimler, Takı Setleri ve Daha Çok Muhteşem Adet

Oyma Kırmızı Mercan Kolye

Canlı, karmaşık ve basit mücevher parçaları bizi sürekli etkiliyor. Küpe, kolye, kol düğmesi, iğne ve setlerin tüm şekilleri ve boyutları ile ilgileniyoruz. Egzotik desenler ve belirli hayvanların ve nesnelerin şekillerinde yapılanlar, çok renkli taşlar ve farklı metal tonları, satın aldığımız antik eşya mücevher parçalarından sadece birkaçı.

Saatler

İstanbul antika mücevher alıcısı

Antika Saat modası geçmeyen zamansız parçalardır. Patek Philippe, Cartier, Rolex ve Omega, değerlendirdiğimiz ve satın aldığımız tasarımcılardan sadece birkaçı. Saatinizin değeri olduğuna inanırsak, size anında nakit para veririz.

madeni para

Nadir antika paralar her zaman yüksek talep görmektedir. Özellikle 19. yüzyıldan ve öncesinden altın para almak istiyoruz. Bu eski paralar, durumun iyi olması durumunda, altın değerinden çok daha değerli olabilir. Ayrıca antika gümüş para da alıyoruz.

Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beykoz
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button