Menü Kapat

Antika Sekreter Masası

Antika Masa

Noel süsleri paketlendi, bol miktarda şenlikli yiyecek ve içecek yutuldu ve bir kez daha yeni bir yılda hoş geldiniz. Şimdi, sizden emin değiliz ama çoğu insan için Ocak, ‘bir çeşit’ hazırlamanın ve önümüzdeki yıla hazırlanmanın ayıdır ve dağınıklığı ortadan kaldırmak ve organize olmaktan daha iyi bir yol olabilir ve Başlamanıza yardımcı olacak mükemmel ürün.

Antika sekreter masası bir güzelliktir ve tüm evraklarınızı, anahtarlarınızı, adres defterlerinizi ve diğer olasılıklarınızı ve sonlarınızı gizlemeniz için çekmeceler ve bölmelerle doludur. 1800’den kalmadır ve alt kısımda 3 uzun çekmece ile üstte harika bir masa çekmecesinin birleşimidir.

Masa çekmecesi, mükemmel bir bölüm seçimi ve başka bir 7 çekmeceyi (bir kilitlenebilir) ortaya çıkarmak için aşağı iner ve bir ‘yukarı ve üst’ kapı ile birlikte başka bir cubby deliği ortaya çıkarır.

Sekreter Masası

Göğüs ve çekmece cepheleri maundan yapılırken, çekmecelerin astarı kül ve çamdan yapılmıştır. Çekmece cepheleri, çapraz bantlı ve abanoz sinirli iki oval panelli maun iki panel içine merkezi olarak oturan orijinal yaldızlı pirinç saplı kollarla donatılmıştır ve iç kısımda bir baize kaplı yazı yüzeyi vardır.

Yani, bu harika çok amaçlı antika sekreter masası parçası sadece harika bir depolama birimi olarak değil, aynı zamanda gizli bir çalışma alanı olarak da hareket ediyor, bu konuda ne sevilmiyor? Tereddüt etmeyin, bunu şimdi yapın ve 2019’da organize olmanın ilk adımı olsun.

Posted in Antika Masa Alanlar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek