Menü Kapat

 19. Yüzyıl Oymalı Ceviz Koltuk

 19. Yüzyıl Oymalı Ceviz Koltuk

 

Mobilyalarınızı pratiklik için satın almak veya bir izlenim yaratmak için, trendleri takip etme veya sadece kalbinizi takip etme ve çektiğiniz şeyi satın alma kararı size bağlıdır.

Burada sevdiğiniz şeyi satın almanızı öneririz ve bu oldukça 19. yüzyıl Oyma Ceviz Koltuk gibi fantastik Antika Mobilya parçalarına hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz .

Antika Sandalye Alan Yer

Bu muhteşem antika sandalye , çok sayıda dekora zahmetsizce uyum sağlar, ancak özellikle bir ülkenin evinde düşünüyoruz. Bir giriş koridorunda yer alan bu, oturmak için keyifli ve davetkar bir yer olurken, zor bir günün ardından ayakkabılarınızı çıkarırsınız.

Alternatif olarak, sessizce bir yatak odasında oturabilir ve dekoratif bir mobilya parçası olarak kullanılabilir veya bu sandalyenin bundan daha fazla faydalanmayı hak ettiğini düşünüyorsanız, oturma odanıza tanıtın ve eveyday sandalyesi olarak kullanın.
Cevizden üretilen bu büyüleyici sandalye, çarpıcı derecede karmaşık yaprak oymaları gösteren ilginç bir çerçeveye sahip kalkan şeklinde bir sırta sahipken, cömert boydaki koltuk, önünde oyulmuş cabriole bacakları ve arkada bacakları olan serpantin şeklinde bir tabana oturmaktadır.
En güzel kirli beyaz kumaşta yeni bir şekilde yeniden döşenmiştir, arka yaprakları ve kırmızı ve mavi çiçekleri ile çerçeveyi güzel bir şekilde tamamlar.
Bu sandalyedeki orijinal özellikler, tekerlekler ve tencere tekerlekleri dahil olmak üzere tamamen restore edildi ve bu sandalyeyi eski ihtişamına geri döndürdü ve önümüzdeki yıllarda tekrar sevilebileceği yeni bir ev bulmaya hazır.
Posted in Antika Koltuk Alanlar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button