Menü Kapat

Gümüş Alanlar Hurda Gümüşler

Antika Gümüşler Gümüş Bayisi İstanbul

Gümüş uzun zamandır değerli bir metal olarak görülüyor ve belki de piyasada bulunan çok çeşitli Antik Gümüş çeşitleri ve tabii ki görsel çekiciliği nedeniyle son derece koleksiyonlanabilir bir Antika türüdür;

Silver yüklü bir yemek masası gerçekten görülmesi gereken bir manzara.

Tabii ki, gümüşün pratik anlamda kullanılması gerekmezdir.Sadece görüntüleme amacıyla kullanılabilir ve büyük ölçüde popülaritesinden dolayı gümüş değerini tutan büyük bir yatırım yapar.

Bu haftaki ‘Ayın Bayisi’, satın alınabilecek harika etkileyici ürün seçeneklerine sahip bir Gümüş Bayisidir.

Yüzük Çay Seti Şamdan Obje Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar İstanbul da merkezli bir aile işletmesidir.Kadıköy antika tarafından yönetilmektedir.Gümüş Şirketi yıllar önce ticarette olmasına rağmen şirket 2006 yılında kuruldu.İSTANBUL a zengin bir bilgi zenginliği getiriyor.Kadıköy antik gümüş sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.Dünya çapında kaliteli stok sağlar.

Yüzükler gibi daha küçük eşyalardan Çay setleri, tabaklar ve şamdanlar gibi daha büyük ve belki de daha ayrıntılı parçalara kadar fantastik bir yüksek kaliteli gümüş yelpazesi satıyor.

Her zaman gümüşünün iyi bir seçiminin yanı sıra, antikadan moderne malların çeşitli bir seçimini sunarlar, fiyatları sadece birkaç kilodan birkaç kiloya kadar değişir!

İstanbul Gümüş Alanlar üzerinden stoklarının fantastik bir aralığı satın alınabilir, ancak birçok şirkette olduğu gibi, stoklarının her bir öğesi çevrimiçi olarak listelenmez. Özellikle, özellikle bir şey arıyorsanız gümüş alanlar dükkanımza evlerden aldığımız gümüş çeşitlerine bakabilirisiniz.
İstanbul tüm ilçelerinde eski hurda obje gümüşleriniz tartılarak nakit para ile alınmaktadır.Size bir telefon kadar yakınız antika osmanlı dönem tuğralı gümüş alan yer olarak sizlerden kilo ile gümüş alabiliriz.

Posted in Gümüş Alanlar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek