0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

El Yazması Kitap Alan Yerler

Koleksiyon ya da farklı amaçlar ile özellikle el yazması kitap toplamak isteyenler için tarihten bugüne kadar gelmiş olan birbirinden farklı kitap seçenekleri bulunmaktadır.
Uzun yıllar boyunca gerçekleştirilmiş olan çalışmalar sayesinde el yazması kitap alan yerler olarak birbirinden farklı seçeneklere ulaşmanızı sağlamaktayız. Dijital ortamlarda olmayan ve aynı zamanda fabrikasyon tarzda yazılmayan tamamen emek verilerek zahmetli bir şekilde hazırlanmış olan kitaplar elyazması olarak adlandırılmaktadır.
Geçmişte yazılmış olan kitaplar günümüzde yüksek değer taşımaktadır. El emeğiyle gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ortaya çıkartılmış olan el yazması kitap alanlar özellikle koleksiyoncuların aramış olduğu farklı kitap seçenekleri ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Uzman ekip tarafından yapılacak olan kontroller ile özellikle satmak istediğiniz kitaplar için en iyi ve değerinde fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Daha sonrasında gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri ile koleksiyoncular için yeniden satışa sunulması sağlanmaktadır.
El Yazması Kitap Alanlar
Uzun süreçler sonucunda hazırlanmış olan el yazması eserler konusunda gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri özellikle bu alana ilgi duyanlar için birbirinden farklı seçeneklerin bir arada sunulmasını sağlamaktadır. Kitabın ne zaman yazıldığı, ne şekilde yazıldığı veya nerede yazıldığı gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek yapılacak olan hesaplamaları doğrultusunda belirlenecek fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapılmaktadır. Bu tarz kitaplara sahip olanlar da elden çıkartmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini ileterek değeri üzerinden satın alınmasını sağlayabilirler.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button