Menü Kapat

Silivri Antika Eşya Alanlar Tıkla

Silivri Antika Eşya Alanlar Tıkla

Silivri Antika Vericem Eskici

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Silivri

0532 335 75 06
0531 981 01 90
Silivri bölgesinde antika hizmeti sunan firmamız sektörde öncü eski eşya alımı yapmaktayız.
Doğru yeri bulmak için Silivri antika eşya alanlar arayışınıza etkili yanıt vermekteyiz. Güvenli değerlendirme ile ederinde antikalar alıyor ve satıyoruz.

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Silivri

Kenar ve ayak kısımları özel işlemeli antika koltuk ve mobilyalar, değerinde alınıp satılmaktadır. Silivri antikacı dükkanları arayanlar için orijinal ve dayanıklı malzemeden mobilya alımı yapmaktayız. Evinizde kullandığınız ya da uzun süredir beklettiğiniz mobilyaları artık değerinde elden çıkarmak istiyorsanız, Silivri antika alım yapan firmamıza başvuru yapabilirsiniz.
Antika mobilyalar sadece koltukla sınırlı değildir. Vitrinler, türlü dolaplar da bu kapsama sokulabilir. Örneğin yatak başları buna örnek gösterilebilir. Özel işlemeli ayakları ve üst kısmı olan antika mobilyalar, varaklı işlemesi olanlar veya sade tasarımlar satılmakta, başkalarından alınmaktadır.
Vitrin ve mobilyalarda antika özellikleri ne kadar eski bir ürün olduğuyla alakalıdır. Günümüze gelene kadar yıpranmış ve çok zarar görmüşse bu halde değeri düşebilir. Orijinalliğini kaybetmemesi için mobilya ve benzeri antika ürünlerin parça değişiminin olmaması önemlidir. Ayrıca kendi ana malzemesine zarar verecek boya veya başka işlemlerden geçmemelidir.

Silivri Antika Eşyacı

Gümüş malzemeler görsel olarak sağladığı tatmin ve kullanım avantajlarıyla farklı ürünlerdir. Silivri antika eşyacı arayan kişi ve kurumlar için tüm antika malzemeleri değerinde alıyoruz. Gümüş tepsiler en yaygın antika malzemeler arasındadır. Ayrıca türlü şekerlik gibi ürünleri de antika kapsamında değerlendirmek mümkündür.
*Silivri Antika Eşya Dükkanı
*Silivri Antika Vericem Eskici
*Silivri Komple Ev Eşyası Alan Yer
*Silivri Antikacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek