Menü Kapat

Şile Antika Eşya Alanlar Tıkla

Şile Antika Eşya Alanlar Tıkla

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Şile

Şile Antika Eşyacı

0532 335 75 06
0531 981 01 90
Şile bölgesinde antika hizmeti sunan firmamız sektörde öncü eski eşya alımı yapmaktayız.
Doğru yeri bulmak için Şile antika eşya alanlar arayışınıza etkili yanıt vermekteyiz. Güvenli değerlendirme ile ederinde antikalar alıyor ve satıyoruz.

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Şile

Kenar ve ayak kısımları özel işlemeli antika koltuk ve mobilyalar, değerinde alınıp satılmaktadır. Şile antikacı dükkanları arayanlar için orijinal ve dayanıklı malzemeden mobilya alımı yapmaktayız. Evinizde kullandığınız ya da uzun süredir beklettiğiniz mobilyaları artık değerinde elden çıkarmak istiyorsanız, Şile antika alım yapan firmamıza başvuru yapabilirsiniz.
Antika mobilyalar sadece koltukla sınırlı değildir. Vitrinler, türlü dolaplar da bu kapsama sokulabilir. Örneğin yatak başları buna örnek gösterilebilir. Özel işlemeli ayakları ve üst kısmı olan antika mobilyalar, varaklı işlemesi olanlar veya sade tasarımlar satılmakta, başkalarından alınmaktadır.
Vitrin ve mobilyalarda antika özellikleri ne kadar eski bir ürün olduğuyla alakalıdır. Günümüze gelene kadar yıpranmış ve çok zarar görmüşse bu halde değeri düşebilir. Orijinalliğini kaybetmemesi için mobilya ve benzeri antika ürünlerin parça değişiminin olmaması önemlidir. Ayrıca kendi ana malzemesine zarar verecek boya veya başka işlemlerden geçmemelidir.

Şile Antika Eşyacı

Gümüş malzemeler görsel olarak sağladığı tatmin ve kullanım avantajlarıyla farklı ürünlerdir. Şile antika eşyacı arayan kişi ve kurumlar için tüm antika malzemeleri değerinde alıyoruz. Gümüş tepsiler en yaygın antika malzemeler arasındadır. Ayrıca türlü şekerlik gibi ürünleri de antika kapsamında değerlendirmek mümkündür.
*Şile Antika Eşya Dükkanı
*Şile Antika Vericem Eskici
Şile Antika Eşya Alanlar Tıkla

*Şile Antikacı

Şile Antika Eşya Alanlar Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek