Menü Kapat

Sultanbeyli Antika Eşya Alanlar Tıkla

Sultanbeyli Antika Eşya Alanlar Tıkla

Sultanbeyli Antika Vericem Eskici

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Sultanbeyli

0532 335 75 06
0531 981 01 90
Sultanbeyli bölgesinde antika hizmeti sunan firmamız sektörde öncü eski eşya alımı yapmaktayız.
Doğru yeri bulmak için Sultanbeyli antika eşya alanlar arayışınıza etkili yanıt vermekteyiz. Güvenli değerlendirme ile ederinde antikalar alıyor ve satıyoruz.

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Sultanbeyli

Kenar ve ayak kısımları özel işlemeli antika koltuk ve mobilyalar, değerinde alınıp satılmaktadır. Sultanbeyli antikacı dükkanları arayanlar için orijinal ve dayanıklı malzemeden mobilya alımı yapmaktayız. Evinizde kullandığınız ya da uzun süredir beklettiğiniz mobilyaları artık değerinde elden çıkarmak istiyorsanız, Sultanbeyli antika alım yapan firmamıza başvuru yapabilirsiniz.
Antika mobilyalar sadece koltukla sınırlı değildir. Vitrinler, türlü dolaplar da bu kapsama sokulabilir. Örneğin yatak başları buna örnek gösterilebilir. Özel işlemeli ayakları ve üst kısmı olan antika mobilyalar, varaklı işlemesi olanlar veya sade tasarımlar satılmakta, başkalarından alınmaktadır.
Vitrin ve mobilyalarda antika özellikleri ne kadar eski bir ürün olduğuyla alakalıdır. Günümüze gelene kadar yıpranmış ve çok zarar görmüşse bu halde değeri düşebilir. Orijinalliğini kaybetmemesi için mobilya ve benzeri antika ürünlerin parça değişiminin olmaması önemlidir. Ayrıca kendi ana malzemesine zarar verecek boya veya başka işlemlerden geçmemelidir.

Sultanbeyli Antika Eşyacı

Gümüş malzemeler görsel olarak sağladığı tatmin ve kullanım avantajlarıyla farklı ürünlerdir. Sultanbeyli antika eşyacı arayan kişi ve kurumlar için tüm antika malzemeleri değerinde alıyoruz. Gümüş tepsiler en yaygın antika malzemeler arasındadır. Ayrıca türlü şekerlik gibi ürünleri de antika kapsamında değerlendirmek mümkündür.
*Sultanbeyli Antika Eşya Dükkanı
*Sultanbeyli Antika Vericem Eskici
*Sultanbeyli Komple Ev Eşyası Alan Yer
*Sultanbeyli Antikacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek