Menü Kapat

Silivri Antika Saat-Avize-Porselen Alan Yerler

Silivri Antika Saat-Avize-Porselen Alan Yerler

Antika saat cep saati alım satım

Antika saat cep saati alım 

0531 981 01 90-0532 335 75 06
Özel bir beğeni alanı olarak düşünülebilecek antikalar için alım satım hizmetlerini alabileceğiniz firmamız Silivri antikacı dükkanları arasında farklı bir yapıdadır.

Antika saat cep saati alım satım

Eski saatler günümüzde de kullanımı devam eden ve çeşitli özelliklere sahip antika malzemeleridir. Geçmiş dönemlerde de günümüzde altın ve mineli olanlar daha yoğun talep görmektedir. Ancak Silivrinin özellikleri farklılıkları yansıtır. Örneğin bundan 80 sene önceki antika saat ile günümüzdeki Silivrin farkı hemen hissedilebilir. Yakın dönemlere yaklaştıkça somut resimlerden ziyade soyut görseller vardır. Zincirli cep saati gibi ayrıntılar da eski dönemdeki baskın görsel özelliktir.
Porselen işlemeli tabakları Silivri antika alım yapan firmamıza değerinde teslim edebilirsiniz. Almak istiyorsanız da bünyemizde yer alan seçenekleri temin edebilir, hediye ve kendi dekorasyonunuz için değerlendirilebilirsiniz. Antika porselen tabaklar tekli veya set halinde alınabilir. Bunun ayrıntıları için firmamıza ulaşmanız gerekir.

Antika avizelerin alım fiyatları Silivri antika firmaları içinde farklı firmamızda, tecrübeli ekiple belirlenmektedir. Avizedeki kırık bölüm olup olmaması ve orijinalliğini ne kadar korumuş olduğu ilk olarak bakılan durumlardır. Ayrıca hala kullanılır halde olması da değerini artıracaktır. Eskilik açısından kaç yıllık olduğu sayıyla paralel bir değer anlamına gelir. Daha eski ürünler daha pahalı olma eğilimindedir. Silivri antika alanlar arayışınız için başvurularınız her açıdan güvenli bir değerlendirmeye tabi tutulacaktır.Silivri eski fransız imalatı avize eski saat takımı antika limoges tabak ve porselenler alınır.Köstekli osmanlı dönem cep saatleri,duvar saati,kol saati ilgi alanımızdır.Yıldız porselen milli saraylar porselenleri alman tabaklar antiak eski eşyalarınız alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek