Menü Kapat

Şişli Antika Saat-Avize-Porselen Alan Yerler

Antika Eşya Alanlar

Şişli Antika Saat-Avize-Porselen Alan Yerler

Şişli Antika Avizeler Ne Kadara Alınır

Antika saat cep saati alım satım

0531 981 01 90-0532 335 75 06
Özel bir beğeni alanı olarak düşünülebilecek antikalar için alım satım hizmetlerini alabileceğiniz firmamız Şişli antikacı dükkanları arasında farklı bir yapıdadır.

Antika saat cep saati alım satım

Eski saatler günümüzde de kullanımı devam eden ve çeşitli özelliklere sahip antika malzemeleridir. Geçmiş dönemlerde de günümüzde altın ve mineli olanlar daha yoğun talep görmektedir. Ancak Şişlinin özellikleri farklılıkları yansıtır. Örneğin bundan 80 sene önceki antika saat ile günümüzdeki dŞişliin farkı hemen hissedilebilir. Yakın dönemlere yaklaştıkça somut resimlerden ziyade soyut görseller vardır. Zincirli cep saati gibi ayrıntılar da eski dönemdeki baskın görsel özelliktir.
Porselen işlemeli tabakları Şişli antika alım yapan firmamıza değerinde teslim edebilirsiniz. Almak istiyorsanız da bünyemizde yer alan seçenekleri temin edebilir, hediye ve kendi dekorasyonunuz için değerlendirilebilirsiniz. Antika porselen tabaklar tekli veya set halinde alınabilir. Bunun ayrıntıları için firmamıza ulaşmanız gerekir.

Şişli Antika Avizeler Ne Kadara Alınır?

Antika avizelerin alım fiyatları Şişli antika firmaları içinde farklı firmamızda, tecrübeli ekiple belirlenmektedir. Avizedeki kırık bölüm olup olmaması ve orijinalliğini ne kadar korumuş olduğu ilk olarak bakılan durumlardır. Ayrıca hala kullanılır halde olması da değerini artıracaktır. Eskilik açısından kaç yıllık olduğu sayıyla paralel bir değer anlamına gelir. Daha eski ürünler daha pahalı olma eğilimindedir. Şişli antika alanlar arayışınız için başvurularınız her açıdan güvenli bir değerlendirmeye tabi tutulacaktır.
Şişli eski fransız imalatı avize eski saat takımı antika limoges tabak ve porselenler alınır.Köstekli osmanlı dönem cep saatleri,duvar saati,kol saati ilgi alanımızdır.Yıldız porselen milli saraylar porselenleri alman tabaklar antiak eski eşyalarınız alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek