Menü Kapat

Antika Saat Alan Yerler

antika saat

Antika Saat

Alınan veya kalıtsal bir masa saati, şömine saati, duvar saati veya büyükbaba saati ile mi ayrılmayı düşünüyorsunuz? Amerikan, İngiliz ve Fransız saatleri gibi 16. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar uzanan antik hazineler, özellikle koleksiyonerler ve müzeler tarafından çok sevilir. Bir Fransız Directoire saatiniz ya da bir Amerikan Chippendale maun uzun kasa saati olsun, Sotheby’s uluslararası açık artırmalarımızla saatinizi Antika Saat Alan Yerler en yüksek fiyata satmanıza yardımcı olabilir.

Antika Saat Alanlar

Sotheby’s, en erken saat üretimine kadar günümüze kadar çok çeşitli mekanik saatler sunmaktadır. En iyi üreticilerin Amerikan, İngiliz ve Kıta saatleri, Aaron Willard, Edward Doğu, Joseph Knibb, Thomas Tompion, Pierre-Philippe Thomire, Lepaute, Saint-Germain ve Vulliamy ailesinin saatleri gibi çok rağbet gören ürünler arasındadır. Bazen, bölüm, 20. yüzyılda da nadir veya sıradışı saatler sunmaktadır.
Saatler, yıl boyunca hem canlı hem de çevrimiçi satışlarda Londra, New York, Hong Kong ve Paris’te satılmaktadır. Saatinizin açık artırmaya ne kadar değer verebileceğini keşfetmek için, kronuzun fotoğraflarını gizli açık artırma tahmin platformumuz üzerinden gönderin; bir uzman saatinizle ilgili olarak sizinle iletişime geçecektir.
Antika Saat Alan Yerler dükkanımız cep saati,eski saat,antika saat dükkanı tarafımızdan tüm eşyalarınızı almaktadır.
Posted in Antika Aldığımız Ürünler - 5

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek