0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Sedefli Mobilya Alanlar

Sedef kakmaları bulunan sedefli mobilyalar eski dönemlerden günümüze kadar gelmiş ve ilgi gören antika eserler arasında yer almaktadır.

Yapım aşaması fazlası ile zahmetli olan eski mobilyalar konusunda antika Sedefli mobilya alanlar gerçekleştirmiş oldukları çalışmalar sayesinde özellikle bu alanda farklı ürünleri tercih etmek isteyenler için birbirlerinden özel seçeneği bir arada sunmaktadır. Eski zamanlarda yapılmış olan Sedefli mobilyalar özellikle günümüzde antikacılar tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır.

Yaşam alanlarında farklı şekillerde kullanılabilecek olan antika Sedefli mobilyalar konusunda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı seçeneğe ulaşabilmeniz için mağazamız bu konuda satın alma işlemlerini itinalı şekilde gerçekleştirmektedir. Elinde özellikle bu tarz ürün bulunanlar mağazamız ile yapacakları görüşmeler sayesinde belirlenecek olan değerine uygun fiyatlar ile satın alınmasını sağlayabilirler. Tamamen özel yapım olan mobilyalar dekorasyonu güçlendirmesi amacı ile de günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Antika Sedefli Mobilyalar

Öncelikle ayrıca işlenecek olan motif üzerinden çizme işlemleri yapılarak daha sonrasında keski ile motifin çevresinin oyulması ile kanal haline getirilmiş şekillere tel yatırılması ve son aşamada küçük darbeler ile telin ağaca gömülmesiyle yapılan Sedef çalışması mobilyalara farklılık katmaktadır. Fazlası ile zahmetli olmasının yanı sıra özellikle sahip olduğu değer nedeniyle günümüzde de tercih edilmekte olan antika Sedefli mobilya alan yerler yapmış oldukları çalışmalar sayesinde mobilyalara ulaşmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır

Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu
Erenköy
Kuyubaşı
Yeldeğirmeni
Bostancı
Suadiye
Caddebostan
Bağdat Caddesi
Kozyatağı
Acıbadem
Kalamış
Bahariye
Tellalzade
Feneryolu
Fenerbahçe
Fikirtepe
Hasanpaşa
Dalyan
Göztepe
İçerenköy


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir