0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Tekke Malzemeleri Alan Yerler

Tekke, özellikle tarikat mensuplarının toplanmış olduğu yer olarak bilinse de tekke malzemeleri geçmiş dönemlerde farklı amaçlar için kullanılmaktaydı.

Eski dönemlerde spor kulüplerine de tekke denilmesi nedeniyle antika tekke malzemeleri alan yerler özellikle birbirinden farklı malzeme seçenekleri ile günümüzde bu tarz ürünleri kullanmak isteyenlere hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bu malzemeler dini boyutunun yanı sıra spor alanında da kullanılmaktaydı. Bu nedenle de günümüzde büyük ilgi ile karşılanmaktadır.

Antikacılar tarafından tercih edilmekte olan malzemeler konusunda mağazamız antika tekke malzemeleri alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile birbirinden farklı seçenekleri bir araya getirmektedir. Ekibimiz tarafından yapılan kontroller sayesinde malzemelerin değerine uygun fiyat seçeneği belirlenmektedir. Bazı nedenlerden dolayı özellikle bu malzemeler günümüze kadar orijinal halleriyle gelmemiş olabilir. Pek çok farklı tadilattan geçmiş olan malzemeler aynı şekilde yine de antikacılar tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Elinde özellikle bu tarz malzemeler bulunduranlar ve elden çıkartmak isteyenler mağazamız ile yapacakları görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler.

Antika Tekke Malzemeleri

Çeşitli tekke malzemeleri konusunda tercih yapmak isteyenler için antika tekke malzemeleri alım satım hizmeti ile taleplerinizi karşılamaktayız. Dini boyutunun dışında özellikle spor kulüplerinde kullanılmakta olan malzemeler günümüzde farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Özellikle antikacılar tarafından yoğun ilgi gösterilen malzemeler için firmamız gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde değeri üzerinden satın alınmasını sağlamaktadır

Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu
Erenköy
Kuyubaşı
Yeldeğirmeni
Bostancı
Suadiye
Caddebostan
Bağdat Caddesi
Kozyatağı
Acıbadem
Kalamış
Bahariye
Tellalzade
Feneryolu
Fenerbahçe
Fikirtepe
Hasanpaşa
Dalyan
Göztepe
İçerenköy


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button