0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Antika Tekke Malzemeleri Alanlar

Antika severler için antika tekke malzemeleri özellikle tercih edilebilecek farklı ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.
Eski dönemlerde özellikle spor kulübü olarak da kullanılmakta olan tekkeler için hazırlanmış olan antika tekke malzemeleri alanlar geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bu değerli eşyaları bir araya getirmektedir. Pek çok farklı tarzda sporun gerçekleştirildiği bu alanlar için hazırlanmış olan eşyaları farklı amaçlar için kullanılmakta idi. Günümüzde de özellikle antika severler tarafından tercih edilecek eşyaları oluşturmaktadır.
Tekkelerde kullanılmış olan eşyalar günümüzde de farklı alanlarda kullanılmak amacı ile tercih edilmektedir. Aynı zamanda dini amaçlı olarak kullanılmakta olan antika tekke malzemeleri alanlar olarak toplamış olduğumuz malzemeler ile antika severlere ulaştırmaktayız. Elinizde bulunan malzemeleri değerlendirmek istediğinizde yapılacak olan görüşmeler ile değerine göre fiyat belirlenerek satın alınmasını sağlamaktayız. Malzemeler için dini boyutun yanı sıra spor alanında da kullanımı söz konusu olduğundan kullanım alanları değişmektedir.
Antika Tekke Malzemeleri
Eski dönemlerde tekke dini olduğu kadar spor salonları içinde kullanılmaktaydı. O dönemlerden günümüze kadar gelmiş olan malzemeler özellikle antikacıların ilgisini çekmektedir. Bu nedenle günümüzde de aranan malzemeler arasında yer almaktadır. Geçen dönem sürecinde malzemelerde yaşanan değişimler orijinal hali ile günümüze gelmesini önlemiş olmaktadır. Bazı değişimler yaşanmış olabilir. Antika severler için antika tekke malzemeleri için mağazamızda birbirinden farklı seçenekler ile satış yapmaktayız.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir