0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Alışveriş merkezinden aynı tatil hediyeler bıktınız mı? Anlatacak bir hikayesi olan hediyeler verin. Eşiniz, bir iş arkadaşınız veya sevgili bir arkadaşınız için bir şeyler almak isteyip istemediğiniz, antika bir hediye anlamlı ve takdir edilir. 
Klas hediyeler ve tatil hediyeler bu on antika bak.

1. Lambalar

Birisine her kullanışında seni düşünmelerini sağlayacak kendine özgü bir antika lamba ver. Alıcının stiline uyan bir şey bulmak için eski stiller, gölgeler ve fikstürler arasından seçim yapın. Lambanın önce çalışır durumda olduğundan emin olun.

2. Büfe

Birine büyük bir hediye vermek ister misiniz? Eski bir büfe veya chesterfield gibi, erken dönem Amerikan mobilyalarından birini seçin. Bu dramatik parçaların alıcının en sevdiği şeyler arasında şerefli bir yeri olacak.

3. Bekar Sandığı

Bekar göğsü deniz kıyısına veya sedir göğsüne benzeyebilir; Bu tahta sandıkları antika bir dükkanda bulabilirsiniz. Herkes için çekici ve ilgi çekici bir hediye verebilirler.

4. Aynalar

Arkadaşlarınıza veya ailenize, girişlerini veya koridorlarını süsleyebilecek güzel bir altın yaldızlı ayna verin. Bu aynaları antika dükkanlarında bulabilirsiniz, ancak hediye vermeden önce biraz TLC gerekebilir. Bunun vintage bir aynayı tazelemek ve eski haline getirmek oldukça kolaydır.

5. Sanat

İlgilendiğiniz birine bir sanat hediyesi verirken gerçekten yanlış gidemezsiniz. Anlamlı ve sevilen bir hediye için kişisel ilgi alanlarını ve tutkularını yansıtan bir şey seçebilirsiniz. Örneğin, denizi seven bir kişiye, 19. veya 20. yüzyıldan kalma bir resim gibi bir denizcilik veya su yapıtını verin.

6. Deko 

Makyaj seti veya eski makyaj çantası gibi küçük, kullanışlı art deco aksesuarları düşünün. Bu eşyalar hediye almak için mükemmeldir ve sık sık arkadaşınızın veya aile üyenizin böyle bir şeye sahip olmayacağından emin olabilirsiniz.

7. Dökme Demir Beceri

Listenizdeki ev aşçı için eğlenceli ve uygun fiyatlı bir antika, klasik dökme demir tavadır. Bunlar çok yönlü. Tam donanımlı mutfak aletlerine sahip bir şef bile, vintage bir demir tavayı takdir edebilir ve kullanabilir. Bu yetenekleri tasarruf mağazalarında ve antika dükkanlarında bulabilirsiniz.

8. Puro Nemlendiriciler

Listenizde bir puro meraklısı var mı? Bu yıl, puro hediyeleri çok popüler ve bu yıl birine bir miktar puro verebilirsiniz. Ancak, bir neme sevgili ve pahalı puro koruyabilir cömert ve mantıklı bir hediyedir. Bu hediye çok daha kalıcı bir etki bırakacaktır.

9. Saatler

Gerçekten etkilemek istiyorsanız, antika bir saat veya kronometre verin. Bunları bir antika satıcısından almak, genellikle iyi durumda olan orijinal saatler almanızı sağlar. Ancak, saygın ve yerel bir antika satıcısından satın almayacaksanız, o zaman bu tatil sezonunda kandırılmadığınızdan emin olmak için sahte bir tasarım saati nasıl bulacağınızı öğrenin.

10. Güzel Takı

Vintage takı erkekler ve kadınlar için iyi bir hediye olur. Erkekler için havalı manşet bağlantılarına veya tırtıllara dikkat edin ve hediye veren listenizdeki kız arkadaşlarınız ve aileniz için benzersiz kolyeler, iğneler ve parçalar arayın. Antikacılardan size eşsiz hediyeler verecek benzersiz parçaları göstermelerini isteyin.
Tam olarak aradığınızı bulabilen antika bir satıcıyla çalışın. Alanında uzun yıllara dayanan tecrübeli bir antika satıcıya güvendiğinizden emin olun.
Her geçen yıl çok değerli bir hatıra olacak bir hediye verin. Hediye verme listenizdeki herkes için kendi fikirlerinize ilham vermek için bu on hediye önerisini kullanın. Bu tatilde özel biri için mükemmel bir bağbozumu hediyesi için Raleigh yakınlarındaki ziyaret edin .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button