0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

İç Mekanlarınızı Dönüştürün

antika mobilya

İç mekanınızı tazelemeyi düşünüyorsanız, eski bir şeyi yeni bir şekilde geri getirin. Antikalar ve eski buluntular en çağdaş evlerde bile yerini alır, ancak onları birleştirici ve klasik hale getirebilecek öneriler var. Evinize antikalar ekleyin, ancak birkaç basit ipucu kullanarak düşkün olduğunuz modern dokunuşları koruyun:

Karıştır

Evdeki antikaları kullanmanın bir yolu , Fransız nevresimlerini ailenizin sanat eserleri ve mutfaktaki el sanatları dönem tablosu ile eşleştirmek gibi en sevdiğiniz eserlerin  Herhangi bir odada yeni temalar ve şemalar oluşturmak için kültürleri, zaman periyotlarını ve stilleri birleştirin. Bu yanyana ilişkin oldukça çekici bir şey var; bazı örnekler:

  • El yapımı duvar halıları veya geçmiş dönemlere ait duvar askıları ile modern bir alanı ısıtın. Modern mobilyaların minimalist tarzı, sanatınızın karmaşıklığına ve detaylarına dikkat çekecek.
  • Narin vintage danteller veya ışıltılı ipek aksanlarla hacimli, Viktorya tarzı parçaları aydınlatmayı deneyin. Bu beklenmedik kumaşları, odaya havadar bir dokunuş eklemek için pencere uygulamaları, kızakları veya swaglar için kullanın.
  • Panache’yi detaylı bir aydınlatma armatürü ile basit bir stüdyoya veya ev ofisine getirin. Örneğin, temel bir ev ofisinde, çalışma alanınızı aydınlatmak için kristal bir avize ile bir paradoks yaratın.

Yaşam alanınızı yeniden dekore etmek ya da evinizin tasarımını renklendirmek isteyip istemediğinize göre, bu karma stiller, iç mekanınızın kişiliğini sağlıklı bir şekilde etkileyebilir. Karşıtları ve karşıt panikleri birleştirmek, alanınızı göze daha hoş hale getirir.

Beklenmeyeni bekle

Bağbozumu buluntularınızı entegre etmenin bir başka yolu da onları örneğin, mutfak tezgahına birkaç antika kitap koyun veya banyonuzun köşesine bir yağ dökümü yerleştirin. Bu beklenmedik vintage dekor popları, mekanı görsel olarak ilgilendiren bir noktaya getirirken, mevcut mobilyalarınızı geliştirebilir.

İfadenizi Yapın

Hoş bir antika ayna, eski puro neme, zarif kristal avize ya da el dokumalı bir Asya halısı gibi odanızda sevdiğiniz bir antika eşya yapın. Eşyaların dağınıklıktan kurtularak, vurgularınızı minimize ederek ve antikaların parlamasını sağlayarak odanın içinde öne çıkın.

Renklerinizi Gruplandırın

Antikalarınızı göre gruplandırmaya çalışın ; şaşırtıcı stilleri oluşturmak için farklı stilleri, dönemleri ve formları ortak bir renkte birleştirin. Örneğin, yıpranmış mavi Amerikan yapımı hutch ile Dansk mavi seramik ve yemek alanında İtalya’dan mavi şarap gözlükleri düşünün – muhteşem! Bu, farklı ve farklı öğelerin işbirlikçi, işlevsel bir şekilde kaynatılması için harika bir yöntemdir.

Koleksiyonları Göster

Göstermek istediğiniz bir vintage parça koleksiyonunuz var mı? Koleksiyonlarınızı saatler veya zarif mücevherler gibi tek bir ekranda birleştirin ve gururla bir noktada konumlandırın. Koleksiyonunuzu bir rafta, ayrı bir dolapta veya bir iç duvar boyunca asılı olarak düzenleyebilirsiniz. Eşyaları bir arada tutmak, alanın dağınık görünmesini önler.

Dışarıya Taşı

Avluya ya da bahçeye antika bir şeyler koyarak dışarıdaki bazı vintage kasları esnetin. Çiçekler için vintage bidon veya saksı veya bir ot bahçesi için eski bir vagon kullanmayı düşünün. Gerekirse, hırsızlığı önlemek için değerli parçaları sağlamlaştırdığınızdan emin olun.

Bu Hazineleri Nerede Bulunur?

Bazı antika antika eşyalarını bahçe satışlarında ve tasarruf mağazalarında puanlamak mümkün olsa da, saygın antika satıcılarından satın almak özgünlük sağlar. Birçok çevrimiçi forum, bölgenizdeki potansiyel satıcıları belirlemeye yardımcı olabilecek değerli geri bildirimler sağlayacaktır. Parçalarınızı bulmak ve fiyat noktalarını karşılaştırmak için yerel satıcıları ve çevrimiçi siteleri kontrol edin.

Evinizin içini biraz eski bir şeyden geçirin – yeni bir şekilde. Parçalarınızı yalnızca müşteri hizmeti ve memnuniyeti sunabilen saygın antika satıcılarından satın alın ve müşteriler ile müşteriler arasında antikalar konusunda ün sahibi olun.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir